NO_DATAМагазини
icon-pin-region
Послуги

Світ чекає

Розширюйте перелік країн, на дзвінки в які діятимуть хвилини вашого тарифу. Підключайте опцію Світ чекає для однієї чи декількох країн, куди часто телефонуєте, та заощаджуйте на дзвінках за кордон.

Хто може підключити

Користувачі всіх тарифів, хвилини яких діють у тому числі на дзвінки в інші країни. У різних тарифах кількість цих країн відрізняється. Підключити Світ чекає можна для країни, яка не входить у ваш тариф.

Як це працює

Ви підключаєте Світ чекає для країни, в яку часто телефонуєте, але яка не входить у ваш тариф. Після цього хвилини вашого тарифу починають діяти на дзвінки в цю країну.

Наприклад, у вас тариф ВАШ Вибір. Він включає 100 хвилин на номери інших мереж по Україні, а також за кордон у такі країни: Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія. Ви часто дзвоните до Португалії, якої немає у цьому тарифі. В такому разі вам може бути вигідно підключити опцію Світ чекає — Португалія за 75 грн/місяць. 100 хвилин вашого тарифу почнуть діяти і в Португалію.

Зверніть увагу. Після підключення Світ чекає діятиме постійно. Тобто вартість знімається спочатку при підключенні, а потім — щомісяця 1-го числа. Втім, ви можете будь-коли відключити цю опцію.

Країни та вартість

Болгарія150 грн/місяць
Греція75 грн/місяць
Ізраїль75 грн/місяць
Іспанія75 грн/місяць
Канада50 грн/місяць
Литва75 грн/місяць
Молдова150 грн/місяць
Норвегія50 грн/місяць
Португалія75 грн/місяць
Румунія75 грн/місяць
Словаччина75 грн/місяць
США50 грн/місяць
Угорщина75 грн/місяць
Узбекистан150 грн/місяць
Франція100 грн/місяць
Швейцарія100 грн/місяць

Як підключити та відключити

Ви можете підключити будь-яку кількість країн, що не входять у ваш тариф.

Підключити, відключити або перевірити статус можна одним зі способів:

  • Через голосове меню за номером 222
  • Через USSD меню *220#
  • У додатку Мій Київстар
  • В одному з магазинів Київстар

Користувачі корпоративних тарифів можуть керувати послугою, якщо в них підключене Самостійне управління послугами.

Найчастіше запитують

Після підключення Світ чекає діятиме постійно. Плата знімається спочатку під час підключення, а потім — щомісяця 1-го числа.

Ви зможете телефонувати у вибрану країну/країни з використанням хвилин свого тарифу до кінця календарного місяця, в якому опція була оплачена. Якщо 1-го числа коштів на рахунку недостатньо для оплати Світ чекає і рахунок буде поповнено пізніше, то термін використання хвилин тарифу не змінюється і залишається до кінця календарного місяця. Якщо ви відключите цю опцію, вона перестане діяти одразу.

Ні, в роумінгу ця опція не діє.

Перша плата знімається одразу після підключення, далі — щомісяця першого числа. Якщо першого числа на рахунку недостатньо коштів і ви поповните його пізніше, то плата зніметься після появи достатньої суми на рахунку. Наступного місяця плата так само зніметься першого числа.

Дія Світ чекає поширюється лише на обсяг хвилин у тарифі. Хвилини інших пакетів або послуг з хвилинами не можна використовувати для дзвінків у вибрану країну.

Ви можете підключити будь-яку кількість країн, для яких є така опція та які не входять у ваш тариф.

Якщо ви зміните тариф на такий, для якого буде доступна вибрана вами країна, Світ чекає діятиме. Якщо ж ви перейдете на тариф передплати або на тариф, для якого ця опція буде недоступна, вона відключиться.

Дзвінки в країну, для якої підключено Світ чекає, будуть тарифікуватися згідно зі стандартними умовами.