ІоТ

Центр керування IoT

Керуйте обладнанням і пристроями через мобільну мережу, контролюйте SIM-карти онлайн.

Jasper в работе

Що це таке?

Центр керування IoT – сервіс, який дозволяє дистанційно керувати SIM-картами в «розумних» (IoT) пристроях у режимі реального часу з допомогою єдиної онлайн-платформи. Заощаджуйте фінанси й інші ресурси, необхідні, щоб керувати пристроями IoT.

Можливості платформи
 • Онлайн-моніторинг пристроїв

  Якщо пристрій IoT не виходить на зв'язок, перезавантажуйте SIM-карту дистанційно. Контролюйте затрати на обслуговування всіх IoT-пристроїв.

 • Статистика
  й аналітика

  Отримуйте детальну інформацію про всі встановлені SIM-карти, аналізуйте й оптимізуйте їхню роботу.

 • Контроль через особистий кабінет

  Керуйте SIM-картами й контролюйте витрати на зв’язок за всіма М2М-пристроями (чи IoT) в режимі реального часу через особистий кабінет.

Чому Центр керування IoT від Київстар
 • Легко платити

  Ви платите тільки за використаний трафік. Перевитрати за окремими SIM-картами не тарифікуються: якщо загальний об’єм трафіка за тарифом на весь акаунт не перевищений, то вартість послуги залишається такою ж. В кінці місяця ви отримуєте рахунок, який можна оплатити протягом 20 днів.

 • Захищені дані

  Ваші SIM-карти захищені від шахрайства й спаму. Самостійно активуйте й деактивуйте карти, встановлюйте параметри їхньої роботи. Прив’яжіть кожну SIM-карту до певного пристрою, щоб їх не використовували не за призначенням.

 • Зручно вибирати й міняти тариф

  Міняйте тарифні плани в будь-який момент. Якщо обраний набір опцій вам не підходить, самостійно змініть тариф у особистому кабінеті, коли вам зручно.

 • Jasper в работе
Використовуйте в різних сферах
 • Сільське господарство

  В точному землеробстві визначайте якість ґрунту й дозуйте добрива й насіння, в автопарку контролюйте витрати ПММ й місцезнаходження транспорту, оптимізуйте зважування урожаю чи скоту, системи пожежної й охоронної безпеки на елеваторах.

 • Логістика

  Визначайте місцезнаходження автомобіля й маршрут його пересувань у GPS-навігаторах, а також контролюйте пальне й вагу.

 • Охоронні системи й безпека

  В датчиках сигналізації й відкриття/закриття дверей і вікон, датчиках руху, об’єму, температури, в системах автомобільної сигналізації.

 • Енергетика

  В лічильниках електроенергії нового покоління, які самі надсилають показники на сервер компанії; на ділянках магістральної мережі, підстанціях.

 • Тваринництво

  Щоб визначати температурний режим, вологість, наявність й якість води чи кормових сумішей у тварин, для навігації та надійної роботи систем пожежної й охоронної безпеки.

 • Банки

  В банкоматах, POS-терміналах, GPS-трекерах для власного транспорту й заставного майна, систем пожежної й охоронної безпеки.

 • Торгівля

  В «польових продажах» на планшетах з 4G, щоб підтримувати зв’язок зі складами й оперативно замовляти продукцію на кожний об’єкт.

Тарифи

Тарифи IoT 20 IoT 35 IoT 55 IoT 100 IoT 450
Плата за тариф, грн/міс 20 грн/міс
0,67 грн/день
35 грн/міс
1,17 грн/день
55 грн/міс
1,83 грн/день
100 грн/міс
3,33 грн/день
450 грн/міс
15,00 грн/день
Мобільний інтернет 150 МБ 350 МБ 1500 МБ 5000 МБ 50000 МБ
Хвилини, щоб передавати дані через голосовий канал на номери Київстар та інших операторів мобільного й фіксованого зв’язку України 20 хв 50 хв 100 хв 100 хв 100 хв
SMS на номери українських операторів 20 SMS 50 SMS 100 SMS 100 SMS 100 SMS
Вартість послуг понад тарифний обсяг
Мобільний інтернет 10 МБ/5 грн 500 МБ/10 грн
Хвилини, щоб передавати дані через голосовий канал на номери Київстар та інших операторів мобільного й фіксованого зв’язку України 1 мин/1 грн
SMS на номери українських операторів 10 SMS/3 грн

Стати клієнтом

Дізнайтесь більше в наших експертів

Замовити консультацію