Додаткові послуги

SIM для планшета

Загальна інформація

Послуга «SIM для планшета» надає можливість отримати додаткову SIM-карту з тим самим абонентським номером, що і на основній SIM-карті, і єдиним рахунком. Зручність послуги «SIM для планшета» в тому, що немає потреби купувати окрему SIM-карту або переставляти SIM-карту з мобільного телефону в пристрій для доступу в інтернет. Одну SIM-карту можна використовувати в телефоні, а іншу — в планшеті, ноутбуці або модемі.

 

Оплата послуг з доступу до інтернет та послуг мобільного зв’язку здійснюється з єдиного особового рахунку. Тому немає потреби поповнювати рахунок для різних SIM-карт.
 

Додаткова SIM-карта до основного номера з єдиним рахунком для доступу в інтернет з планшета, модема, тощо. Замовити послугу координатор може у свого закріпленого менеджера. Для клієнтів у яких немає координатора або виділеного менеджера замовити послугу можна в Центрах продажу та обслуговування.
 

Додаткова SIM-карта призначена тільки для користування мобільним інтернетом та відправки MMS, також доступні послуги на основі USSD-запитів. Послуги вихідних/вхідних дзвінків і SMS, а також прийом ММS не працює.
 

Підключення послуги «SIM для планшета»

Для того, щоб замовити послугу «SIM для планшета», слід звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, Вам видається додаткова SIM-карта. Активація SIM-карти відбувається протягом доби.

Тарифікація послуги

За перше підключення послуги плата не знімається

Вартість повторного підключення та плата за пакет в таблиці:

Тариф Плата за перше підключення послуги Повторне підключення Щомісячна плата за пакет
3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Business+, Smart Premium 0 грн 0 грн 0 грн
Gate 10 грн 10 грн
Smart Регіон, Простий, Smart, «IoT 12», «IoT 17», «IoT 25», «IoT 45», «IoT 70», «IoT 125», «IoT 250», «IoT 500» 0 грн 30 грн
Для всіх інших тарифів, окрім зазначених вище 5 грн 10 грн

Плата за заміну SIM для планшета, крім випадків гарантійної заміни, становить 25 грн.
Плата за пакет для контрактних абонентів нараховується на початку місяця.

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Особливості використання послуги «SIM для планшета»
 1. Тарифікація послуг з доступу до мережі інтернет з використанням інтернет SIM-карти здійснюється відповідно до умов тарифного плану, що підключений на основному абонентському номері, з урахуванням усіх підключених додаткових пакетів та акцій.
 2. На Інтернет SIM-карті підключені тільки послуги з передавання даних на основі технологій 2G (GPRS / EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE) за наявності 2G-, 3G- або 4G-покриття відповідно, а також послуги, що надаються на основі USSD-запитів. Для послуг, що надаються на основі 2G (GPRS / EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE), використовуються стандартні налаштування.
 3. Можна одночасно підключити послуги «SIM для другого телефона» і «SIM для планшета».
 4. Послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з основної та інтернет SIM-карти.
 5. Сумісність з послугою «Статична IP адреса».

 

 • Якщо Абонент не користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, навіть з використанням однієї точки доступу.
 • Якщо Абонент користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу.

 

 1. Контрактні абоненти мають можливість тимчасово призупинити дію послуги «SIM для планшета».

 

Нарахування абонентної плати призупиняється в наступному місяці, після місяця, в якому була подана заявка на тимчасове призупинення надання послуги. У стані тимчасового призупинення послуга може перебувати не більше 90 днів. Якщо протягом 90 днів дію послуги не буде поновлено, послуга буде відключена на 91 день з моменту тимчасового призупинення. В цьому випадку для повторного підключення послуги необхідно звернутися в центр продажу та обслуговування.
 

При тимчасовому призупиненні послуги, плата за пакет за той місяць, у якому була подана відповідна заявка, буде нарахована в повному обсязі.
 

За місяць, в якому послуга була поновлена, плата за пакет буде нарахована в повному обсязі. Подальше нарахування абонентної плати здійснюватиметься першого числа кожного місяця.

 

Тимчасово призупинити/поновити/відключити дію послуги можна:

 • звернувшись до центру продажу та обслуговування;
 • використовуючи систему «Мій Київстар» (розділ «Послуги та акції»);
 • відправивши USSD код:

 

- Тимчасове призупинення надання послуги: *100*93*1#;

- Поновлення після тимчасового призупинення послуги: *100*93*2#.

- Відключення послуги: *100*93*3#