Акція

Персональний інтернет
для віддаленої роботи

Підключайте дротовий інтернет до 100 Мбіт/с на свою домашню адресу без додаткової плати.

Персональний інтернет тимчасово не можна активувати. Це пов’язано з оновленням IT-систем Київстар. Якщо ви вже користуєтеся ним, усе працюватиме як зазвичай.

Хто може користуватися

абоненти корпоративних тарифних планів

  • ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум+, ВАШ Максимум,
  • Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+

 

в усіх містах України, де є покриття послуги Персональний інтернет

Часто запитують
  • Хто може підключити акцію? Координатори та абоненти з сервісом Самостійне управління послугами. Інші абоненти можуть звернутися до координаторів своїх організацій. Якщо ви не впевнені, чи маєте Самостійне управління послугами, або не знаєте, хто ваш координатор, уточніть це в оператора під час дзвінка.
  • Скільки коштує підключити акцію Персональний інтернет? Акція підключається без додаткових оплат. Для тарифів ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум+, ВАШ Максимум діє як Суперсила.
  • Чи можна Домашній Інтернет замінити на Персональний інтернет? Так, якщо ви користуєтеся відповідним тарифом лінійки ВАШ або Smart. Якщо ви координатор або маєте право самостійного управління послугами, замовте підключення за номером 466 або в магазині Київстар. Якщо ні, зверніться до координатора своєї організації. Наявний особовий рахунок Домашнього Інтернету буде автоматично замінено на новий, щоб об'єднати його з вашим мобільним номером. Якщо на старому особовому рахунку є кошти, ви можете повернути їх на карту або розрахунковий рахунок. Для цього зверніться в магазин Київстар із документом, що посвідчує особу, та ІПН (за наявності).
  • Як поповнити та перевірити рахунок? Акція Персональний інтернет для віддаленої роботи надається без додаткових оплат абонентам корпоративних тарифів лінійок ВАШ і Smart. Достатньо поповнювати тільки рахунок мобільного номера, щоб користуватися послугами мобільного зв'язку і персональним інтернетом. Поповнити рахунок можна онлайн без комісії, в терміналах поповнення та іншими способами. Перевірити рахунок можна через Мій Київстар або через USSD-запит *111#
  • Чи можна користуватися дротовим інтернетом після відключення акції Персональний інтернет для віддаленої роботи? Так, можна. Для цього подайте заявку на нове підключення Домашнього Інтернету на свою адресу і виберіть відповідний тариф.