Документи для підключення контрактного тарифу фізичним особам

Для ідентифікації також можна використовувати свої цифрові документи у застосунку Дія.

Якщо звертається фізична особа

Громадянин України
 1. Оригінал паспорта громадянина України, паспорт громадянина України у вигляді ID-карти.
 2. Оригінал або копія (копія-паперовий носій, фотокпія) довідки / картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (при наявності, в разі відсутності індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи копія 7-9 сторінки, де є відповідна відмітка про це). Підключення контракту можливо тільки при досягненні повноліття (18+).

або

 1. Оригінал одного з документів (паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення водія).
 2. При цьому обов'язкова копія (копія-паперовий носій, фотокопія) паспорта громадянина України. Копія має містити 1, 2, 11 сторінки.
 3. Копія (копія-паперовий носій, фотокопія) довідки / картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (при наявності — в разі відсутності індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи копія 7-9 сторінки, де є відповідна відмітка про це).
Іноземець та/або особи без громадянства України
 1. Оригінал (показується) паспорта тієї держави, громадянином якої є іноземець або одного з документів:
  • Оригінал дипломатичного паспорта
  • Оригінал спеціального посвідчення, виданого Міністерством закордонних справ
 2. Оригінал (показується) документів, що підтверджують законність перебування іноземця або особи без громадянства на території України:
  • Посвідчення на тимчасове або постійне проживання в Україні та окремий лист з місцем реєстрації, якщо посвідчення у вигляді id-картки
  • Оригінал (показується) або копія довідки/картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи-платника податків

Якщо звертається представник

Громадянин України
 1. Оригінал і копія нотаріально завіреної довіреності представника фізичної особи.
 2. Оригінал паспорта громадянина України представника.
Іноземець та/або особи без громадянства України
 1. Представник з оригіналом паспорта громадянина України.
 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи.

Важливо: якщо довіреність, що підтверджує повноваження представника, складена іноземною мовою або видана нотаріусом іноземної держави, то такий документ повинен бути апостильований або засвідчений згідно із законодавством України та міжнародних угод.

Зверніть увагу, що згідно з Постановою КМУ від 3 березня 2022 р. № 187 «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації», ми не підключаємо абонентів громадян російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах.

info icon

Будь ласка, зверніть увагу. Підключення фізичних осіб можливе лише за наявності адреси реєстрації:

 • Для паспорта громадянина України — відмітка в паспорті про місце проживання
 • Для паспорта громадянина України у вигляді ID-карти — Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (витяг видається відповідним територіальним відділенням Державної міграційної служби України)