Правила користування тарифами Все разом

Лінійки тарифних планів Все разом з підключеним конвергентним рішенням FMС надають можливість доступу до послуг фіксованого інтернету Домашній Інтернет та послуг мобільного (рухомого) зв’язку на умовах надання телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» для абонентів передплаченої форми обслуговування.

Особливістю Тарифних пакетів Все разом є можливість оплати і зарахування суми одного платежу (в т.ч у будь-якому розмірі) на мобільний номер передплаченого зв’язку, який є ідентифікатором абонента FMC, з наступним технічним перенесенням, у відповідній білінговій системі, ціни за послугу фіксованого інтернету Домашній Інтернет (за один розрахунковий період), що відбувається автоматично кожного першого числа відповідного календарного місяця і відповідає зміненій механіці Конвергентного рішення. У випадку недостатності коштів для оплати пакету Домашнього Інтернету або послуг мобільного (рухомого) зв’язку для абонентів передплаченої форми обслуговування – доступ до послуг тимчасово припиняється, до моменту поповнення на всю суму послуги Домашнього Інтернету або мобільного (рухомого) зв’язку передплаченої форми обслуговування, заявленої у вибраному Тарифному пакеті FMС. Замовляючи Тарифні пакети FMС, абонент погоджується з їх умовами, про що свідчить перша оплата однієї суми за вибраний пакет.

Розподіл плати за послуги

ВСЕ РАЗОМ Домашній

ВСЕ РАЗОМ Сила

ВСЕ РАЗОМ Сімейний

ВСЕ РАЗОМ Преміальний

ВСЕ РАЗОМ Домашній

Опис та умовиВартість
Щомісячна плата, грн300,00
Частина щомісячної плати, яка справляється як плата за мобільного (рухомого) зв’язку передплаченої форми обслуговування, грн110,50
Частина щомісячної плати, яка справляється як плата за фіксований інтернет «Домашній Інтернет», грн189,50