Політика справедливого користування послугами мобільного зв’язку

У рамках «Політики справедливого користування послугами» Київстар забезпечує право абонентів користуватися якісними послугами мобільного зв'язку; докладає зусиль, щоб захистити клієнтів від випадків SMS-спаму, шахрайства, зловживання послугою вихідних міжнародних дзвінків через втручання в процес маршрутизації трафіку та інші дії, котрі погіршують якість голосових послуг для абонентів Київстар.

Умови дії політики

Щодо користування послугами у роумінгу

Щодо відправки текстових повідомлень

Щодо вихідних міжнародних дзвінків

Щодо користування послугами у роумінгу

Київстар працює над тим, щоб надавати абонентам однакові послуги в Україні та "Роумінг як вдома" в країнах Європейського Союзу (ЄС). Це поступова інтеграція, що потребує врахування економічних умов наших закордонних операторів-партнерів. На цей момент не всі партнери надають економічні умови, що дозволяють забезпечити безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар та вхідні у країнах Роумінг як вдома. Також на надання обсягу послуг у роумінгу впливає той фактор, що частина абонентів, близько 5%, використовують за кордоном дуже велику кількість голосових послуг — понад 1000 хвилин на місяць.

З огляду на це, до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах "Роумінг як вдома" буде застосовуватися "Політика справедливого користування послугами", яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери мережі Київстар, а також отримання будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на місяць/4 тижні (залежно від тарифного циклу). У випадку застосування обмежень згідно з умовами Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар буде здійснюватися згідно з умовами тарифу абонента з відповідним попередженням.

Дані умови працюють в країнах "Роумінг як вдома" (реєстрація номера в мережі закордонного оператора-партнера) та не поширюються на умови користування номером на території покриття Київстар.

Команда Київстар працює над поступовим збільшенням цього обсягу досягаючи нових угод з Європейськими партнерами. Поступово Політика буде повністю адаптована до вимог ВИКОНАВЧОГО РЕГЛАМЕНТУ КОМІСІЇ (ЄС) 2016/2286, що діє в межах ЄС, відповідно до термінів завершення проєкту об’єднання роумінгового простору ЄС та України.