Девайс допомоги

Київстар долучається до благодійної ініціативи Міжнародного благодійного фонду Карітас України Девайс допомоги і проводить акцію Смартфон добра. У всіх фірмових магазинах Київстар наші абоненти можуть безоплатно передати смартфони або кнопкові телефони, якими вони не користуються, разом із зарядним пристроєм, щоб допомогти постраждалим від війни співвітчизникам. Карітас України подбає, щоб смартфони потрапили до вимушених переселенців, які, зокрема, втратили телефони для зв'язку з рідними.

Клієнти Київстар, які долучилися до благодійної ініціативи, отримають 90 днів безлімітного мобільного інтернету або 3 місяці Київстар ТБ без доплат.

Проєкт реалізується до червня 2023 року в партнерстві з міжнародним благодійним фондом Карітас України, через осередки якого по всій Україні громадяни зможуть отримати “девайси допомоги”. Перед надсиланням новим власникам передані девайси консультанти магазинів Київстар перевірятимуть на справність та відсутність особистої інформації її попереднього власника.

Детальніше про умови участі в акції