Безпека в інтернеті

Київстар як лідер телекомунікаційної галузі, який забезпечує послуги швидкісного мобільного та домашнього інтернету, вважає створення безпечного онлайн-середовища для дітей одним із пріоритетів своєї корпоративної соціальної відповідальності.

11 лютого 2020 року, у День безпечного інтернету, Київстар, Міністерство цифрової трансформації та Офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини оголосили про запуск спільного соціально-просвітницького порталу #stop_sexтинг та інформаційну кампанію #не_ведись.

На сайті http://stop-sexting.in.ua/ можна знайти рекомендації для дітей та їх батьків, які зіштовхнулися із погрозами в інтернеті. Також діти та підлітки можуть звернутися до чат-бота та отримати інструкцію, що робити і куди звертатись, якщо їх шантажують в інтернеті та вимагають контент сексуального характеру. Крім того, на сайті розміщено методичні матеріали для вчителів, щоб проводити уроки із дітьми 5-6 класів про безпечну поведінку в інтернеті.

Також до проєкту можна долучитися як волонтер — після спеціального тренінгу всі охочі зможуть провести урок із безпечного інтернету в школі своїх дітей. Детальну інформацію знайдете на сайті http://stop-sexting.in.ua/.