Sharity

Ділимося добрими справами

Sharity поєднує два поняття: «share», тобто «ділитися, та «charity» – «благодійність».

Sharity — це соціальна платформа. Її мета — об'єднати ті проєкти, яким допомагає компанія, в одному місці, аби ті, хто хоче приєднатися до благодійних ініціатив Київстар, могли це легко зробити.

Лише разом можна змінити світ

Ми віримо, що лише разом, роблячи маленькі добрі справи, ми спроможні змінити себе та світ навколо на краще. Щоб долучитись до добрих справ, достатньо поширювати важливу інформацію, активно розповсюджувати корисні ініціативи, ділитися своїм теплом, часом, навичками чи підтримувати фінансово тих, хто цього реально потребує.

У рамках Sharity ми підтримали:

БФ «Твоя Опора» на 1 600 000 грн задля порятунку дитячих сердець. Звіт тут.

БФ «Таблеточки» на 1 000 000 грн для покупки імунохімічного гемоаналізатора у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові.

Спільно із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» ми створили ініціативу «Дитяча Надія». Тепер наші абоненти можуть перераховувати кошти на благодійні справи за допомогою SMS-повідомлень. Допомоги потребують діти з вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

Допомагати дітям, які потребують особливої уваги, легко і просто — кожен українець може зробити це, надіславши благодійну SMS. Допомоги потребують діти із вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

Деталі тут.

info icon

Звертаємо вашу увагу

Всі організації та проєкти, представлені на платформі Sharity, проходять експертну перевірку документів і звітності.

Київстар працює тільки з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які пожертвують проєктам/фондам через Sharity, можуть бути впевнені, що їхні гроші дійдуть до тих, хто дійсно потребує допомоги.