Архівний тариф

Смачний 2020

Це архівний тариф, його не можна підключити
phone2 icon

У тарифі: мобільний зв’язок

Мобільний інтернет

20000 МБ

Коли використаєте всі мегабайти тарифу

 • Мобільний інтернет  —  10 грн/пакет 100 МБ

Дзвінки на Київстар

Безлім

Дзвінки на інші мобільні та за кордон

Польща, Італія, Німеччина, Чехія

300 хв

Коли використаєте всі хвилини тарифу

 • Дзвінки на інші мобільні по Україні  —  5 грн/пакет 3 хв
 • Дзвінки на міські номери по Україні  —  3 грн/пакет 3 хв

Додаткові пакети з мегабайтами, хвилинами та повідомленнями нараховуються, тільки якщо ви користувались цими послугами. Пакети діють протягом доби (з 00:00 до 23:59).

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся цими додатками

Як знімається плата за тариф?

Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься 150 грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Найчастіше запитують

Якщо тарифні хвилини закінчилися та ви продовжуєте телефонувати за кордон, діють стандартні тарифи. Важливий нюанс: для дзвінків на закордонні номери з деякими кодами завжди діє тариф 20 грн/хв.

Якщо ви телефонуєте на інші номери по України (після використання тарифних хвилин):

 • На інші мобільні та міські по Україні — 5 грн/пакет 3 хв. Щодня ви можете використати 3 пакети. Якщо денні пакети закінчилися або не вистачило коштів для пакета — 1,50 грн/хв.
 • Якщо плата за тариф або денна оплата не знялася, а ви продовжуєте телефонувати на Київстар — надається безлім за 5 грн/день. Якщо коштів недостатньо — 0,50 грн/хв

Щоб перевірити, скільки ви використали хвилин із додаткових пакетів — *254#.

Детальніше про пакети з хвилинами:

 • Пакет нараховуються тільки якщо ви телефонували.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані хвилини анулюються.
 • Плата за пакет знімається, щойно він нараховується.
 • Якщо закінчилися кошти і почала зніматися плата за кожну хвилину, після поповнення рахунку знову відновиться пакетна тарифікація.

Із цією Суперсилою гігабайти нараховуватимуться автоматично щоразу після оплати тарифу на 4 тижні. Щоб перевірити їх залишок, наберіть — *560#

SMS

по Україні надається до 100 пакетів по 10 SMS3 грн/пакет
коли ці пакети закінчились1 грн/SMS
за кордон надається 1 пакет по 10 SMS10 грн/пакет
коли пакет закінчився або якщо не вистачило коштів для пакета3 грн/SMS

MMS (працюють тільки в мережі Київстар)

до 100 пакетів по 10 MMS3 грн/пакет
коли ці пакети закінчились або якщо не вистачило коштів для пакета1 грн/MMS

Щоб перевірити, скільки ви використали SMS і MMS, наберіть *251#

Детальніше про додаткові пакети з SMS та MMS.

 • Вони нараховуються тільки якщо ви відправляли повідомлення.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані повідомлення анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо не вистачило коштів для оплати пакета і знялася плата за кожне повідомлення, такий тариф діятиме до кінця доби (до 23:59:59) навіть після поповнення рахунку. А оплата за пакети повідомлень відновиться автоматично вже наступної доби.
 • Якщо на вашому рахунку не вистачило коштів для оплати пакета та за кожне повідомлення, після поповнення в першу чергу діятиме оплата за пакет.

При переході на цей тариф одразу знімається плата за пакет послуг, якщо на вашому рахунку достатньо коштів.

Якщо коштів недостатньо, до наступного нарахування ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн за день користування.

Кожні 4 тижні надається новий пакет послуг за 150 грн. Плата знімається опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с. Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Якщо денну плату знято і ви того ж дня поповнили рахунок, щоб повністю оплатити пакет послуг, ви зможете:

 • Одразу замовити пакет самостійно
 • або дочекатися, коли отримаєте його автоматично. Плата знімається опівночі (00:00).

Дата наступного планового нарахування зміщується.

Якщо протягом дня, коли жодна оплата не знімалась, ви поповнили рахунок для плати за 4 тижні, її буде знято автоматично одразу після поповнення. Дата планової оплати зміщується.

Пакет послуг діє 4 тижні, якщо знялась оплата в повному обсязі, або до найближчої ночі (до 00:00), якщо знялась денна оплата. Невикористані хвилини та мегабайти анулюються.

Якщо жодна оплата не знялася, до наступного нарахування ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн за день користування.

Ви можете отримати 20 000 МБ, якщо оплатили пакет послуг на 4 тижні, або Безлім на швидкості до 0,8 Мбіт/ за денну плату.

Перевірити залишок тарифних МБ можна через Мій Київстар

Якщо вам не було надано пакет послуг або ви використали всі мегабайти, для вас діятиме пакетне нарахування мегабайтів. Це означає, що на добу вам надається 10 пакетів по 100 МБ. Вартість кожного пакета – 10 грн.

Після використання 10 пакетів до кінця доби інтернет не тарифікується. Проте, якщо на момент оплати одного з десяти пакетів у вас на рахунку менше 10 грн, то плата за мобільний інтернет становитиме 0,10 грн/МБ.

Перевірити кількість використаних мегабайтів з пакетів — *252#

Детальніше про додаткові пакети мегабайтів:

 • Вони нараховуються, тільки якщо ви користувались інтернетом
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані мегабайти анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо закінчилися кошти і почала зніматися плата за кожен мегабайт, після поповнення рахунку відновиться пакетна тарифікація.

17 липня 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову про те, що об’єднуються деякі райони та разом утворюють нові. Тепер в Україні не 490, а 136 районів.

Якщо район новий, нижче у дужках ми уточнюємо, де саме працює цей тариф.

Волинська область
Райони: Ковельський, Луцький (діє тільки у районах з попередніми назвами: Ківерцівський, Ковельський (включаючи. м.Ковель), Луцький (включаючи м. Луцьк), Рожищенський).

Дніпропетровська область
Райони: Нікопольський, Павлоградський, Синельниківський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Васильківський, Межівський, Нікопольський (включаючи м.Марганець, м. Нікополь, м.Покров), Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Синельниківський (включаючи м. Синельникове), Томаківський, Юр'ївський).

Закарпатська область
Райони: Берегівський, Мукачівський, Ужгородський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Берегівський (включаючи м.Берегове), Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський (включаючи м.Мукачево), Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м.Ужгород, м.Чоп)).

Запорізька область
Райони: Бердянський, Енергодарський, Запорізький, Пологівський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Бердянський (включаючи м. Бердянськ), Більмацький, Гуляйпільський, Кам'янсько-Дніпровський (включаючи м. Енергодар), Новомиколаївський, Оріхівський, Пологівський, Приморський, Розівський, Чернігівський, Запорізький (включаючи м.Запоріжжя), Вільнянський, Великобілозерський).

Івано-Франківська область
Райони: Івано-Франківський, Калуський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Долинський (включаючи м. Болехів), Калуський (включаючи м. Калуш), Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький).

Львівська область
Райони: Самбірський, Стрийський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Стрийський (включаючи м. Моршин, м. Стрий), Сколівський, Турківський).

Миколаївська область
Райони: Баштанський, Вознесенський, Миколаївський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Миколаївський (включаючи м.Миколаїв), Новоодеський, Вознесенський (включаючи м.Вознесенськ), Баштанський, Веселинівський, Вітовський, Березанський, Березнегуватський, Доманівський, Снігурівський).

Одеська область
Райони: Подільський, Роздільнянський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Балтський (включаючи м. Балта), Великомихайлівський, Захарівський, Окнянський, Подільський (включаючи м.Подільськ), Роздільнянський).

Полтавська область
Райони: Кременчуцький, Лубенський, Миргородський, Полтавський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Великобагачанський, Гадяцький (включаючи м.Гадяч), Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Котелевський, Лохвицький, Лубенський (включаючи м.Лубни), Машівський, Миргородський (включаючи м.Миргород), Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський (включаючи м.Полтава), Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький).

Сумська область
Райони: Конотопський, Охтирський, Роменський, Сумський, Шосткинський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Охтирський (включаючи м.Охтирка), Білопільський, Буринський, Великописарівський, Глухівський (включаючи м.Глухів), Краснопільський, Лебединський (включаючи м.Лебедин), Недригайлівський, Путивльський, Сумський (включаючи м.Суми), Липоводолинський, Тростянецький, Шосткинський, (включаючи м.Шостка)).

Харківська область
Діє по всій області.

Херсонська область
Діє по всій області.

Чернівецька область
Райони: Дністровський, Чернівецький, (діє тільки у районах з попередніми назвами: Герцаївський, Глибоцький, Заставнівський, (включаючи м.Чернівці), Кельменецький, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький, Хотинський).

Чернігівська область
Райони: Корюківський, Новгород-Сіверський, Прилуцький, Чернігівський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Варвинський, Корюківський, Куликівський, Менський, Новгород-Сіверський (включаючи м.Новгород-Сіверський), Прилуцький (включаючи м.Прилуки), Ріпкинський, Срібнянський, Чернігівський (включаючи м. Чернігів)).

Будь ласка, зверніть увагу.

У зв'язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних кордонів зазначених областей (районів).

Якщо на момент нарахування наступної плати за пакет послуг на 4 тижні ви перебуваєте поза межами дії тарифного плану, ви будете отримувати денний пакет послуг на умовах, що описані вище.

Плата за пакет послуг на 4 тижні знімається тільки на території дії цього тарифу. Якщо ви вже оплатили пакет послуг на 4 тижні, то він діє по всій території України, до моменту наступної оплати, навіть якщо ви перебуваєте за межами території дії тарифу.

Якщо на момент планової оплати ви перебуваєте за межами дії тарифу — буде зніматися оплата за пакет на день.

Щоб відновити умови тарифного плану, коли ви повернетеся в домашній регіон, необхідно здійснити або отримати дзвінок.

Оплата за пакет послуг на 4 тижні буде знята (при наявності достатньої суми):

 • автоматично найближчої ночі до 00:00 Також, ви можете скористатися самостійним замовленням пакета послуг;
 • відразу після поповнення рахунку, якщо вночі не знімалася денна плата.
 • Орієнтовна вартість – середня вартість послуг за тарифним планом/пакетом послуг за 1 день, що обчислюється шляхом ділення встановленого розміру плати за тарифний план/пакет послуг за відповідний період на тривалість цього періоду у днях. Якщо період плати за такі послуги становить один місяць, орієнтовна вартість розраховується шляхом ділення розміру плати за тарифний план/пакет послуг на 30 днів. Результат від ділення округлюється до копійок. Орієнтовна вартість призначена для спрощення порівняння споживачами умов різних тарифних планів/пакетів послуг.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
 • Списання кожних 500 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 500 КБ даних.
 • Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на «internet».
 • Під твердженням «безлім на Київстар» слід розуміти, що дзвінки на мобільні номери Київстар не тарифікуються.
 • Під твердженням «дзвінки на інші мобільні» мається на увазі інші мобільні мережі GSM/UMTS.
 • Під твердженням «дзвінки на міські номери» слід розуміти дзвінки на міські номери по Україні та номери CDMA (з кодами 092, 094).
 • Цей тариф призначений та може бути застосований лише для зареєстрованих абонентів та абонентів, що обслуговуються знеособлено.
 • Мінімальний термін дії тарифу — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього терміну оператор має право змінити тарифи в порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Додаткові умови надання телекомунікаційних послуг є в розділі «Важливо знати».
 • Тарифний план діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія тарифного плану може бути обмежена на території проведення Операції Об’єднаних Сил.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.
 • Новий розмір оплати почне діяти для кожного абонента індивідуально. Тобто, після 27.04.2023, в день, коли має зніматися наступна планова оплата тарифу
 • Під Суперсилами — маємо на увазі спеціальні пакети, що надаються автоматично та не потребують самостійного підключення. Вони надаються в день оплати тарифу, без додаткової оплати