Київстар ТБ доступний у пропозиціях для пасажирів Укрзалізниці

01.12.2023

З 4 грудня 2023 року пасажири Укрзалізниці, які користуються програмою лояльності Залізні друзі можуть обміняти обіймашки на одну з пропозицій Київстар ТБ:

  • 1500 обіймашок на 14 днів користування Київстар ТБ з пакетом Мегахіт у подарунок*. Пакет Мегахіт надає доступ до 20 000+ фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, подкастів, а також ексклюзивних проєктів від міжнародних кіностудій та локального виробництва

  • 2750 обіймашок на 30 днів користування Київстар ТБ з пакетом Преміум HD у подарунок**. З пакетом Преміум HD можна переглядати близько 370 телевізійних каналів та понад 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, подкастів, а також ексклюзивних проєктів від міжнародних кіностудій та локального виробництва

Збирати обіймашки з Укрзалізницею просто: 1 подоланий кілометр = 1 обіймашка.

Обмінявши обіймашки на одну з пропозицій Київстар ТБ клієнт отримає промокод. Скористатися пропозицією можуть абоненти усіх мобільних операторів, окрім користувачів FTTB та тарифних планів лінійки Все разом від Київстар.

Як активувати промокод на Київстар ТБ

1. Завантажте додаток Київстар ТБ на свій пристрій або відкрийте вебверсію у браузері

2. Пройдіть авторизацію за номером телефону

3. У розділі Профіль виберіть Ввести промокод

4. Введіть промокод у відповідне поле та натисніть Далі

Не потрібно підключати одночасно декілька промокодів, адже кожен наступний анулює дію попереднього.

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 12 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 370 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу.

Дивитися Київстар ТБ

* Під «14 днів користування Київстар ТБ з пакетом «Мегахіт» у подарунок» мається на увазі можливість отримати ознайомчий доступ до відеотеки з понад 20000 одиниць контенту та радіоканалів протягом 14 днів (день підключення і 13 наступних днів). ** Під «30 днів користування Київстар ТБ з пакетом «Преміум HD» у подарунок» мається на увазі можливість отримати ознайомчий доступ до послуги Київстар ТБ на умовах пакета «Преміум HD» протягом 30 днів (день підключення і 29 наступних днів).

Учасник за відповідним промокодом отримує доступ до наповнення одного з пакетів, серед якого, зокрема, може бути вільний доступ до понад 370 телеканалів, 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, ексклюзивних проєктів від українських та міжнародних кіностудій (крім категорії Покупка). Після закінчення ознайомчого доступу послуга автоматично відключиться. Звертаємо вашу увагу, що скористатись промокодом може будь-яка особа, за виключенням абонентів послуги "Домашній Інтернет" та тарифних планів лінійки «Все разом» від Київстар. Відповідальним за підключення послуги та надання ознайомчого доступу є: ТОВ «Плюс ТБ» код ЄДРПОУ 42642803, місцезнаходження: 04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23.