Завдяки партнерству Київстар та Englishdom абоненти мобільного оператора можуть заощаджувати та навчатись

02.05.2023

Київстар активно співпрацює з різними партнерами, для того, щоб наші абоненти могли отримувати якомога більше корисних послуг і заощаджували кошти. Наразі спільно з онлайн сервісом Englishdom абоненти національного мобільного оператора мають можливість отримати одразу декілька приємних бонусів у вигляді: знижки до 3000 грн та рік преміум доступу до мобільного додатку ED Words.

Отримати знижку можна завдяки промокоду, який стане доступний всім абонентам, які вже встановили мобільний додаток Мій Київстар. Абонентам, які ще не користуються мобільним додатком, достатньо завантажити його на свій смартфон і авторизуватись.

У додатку «Мій Київстар» абоненти отримають унікальний промокод, який можна використати при оформленні замовлення на сайті партнера, необмежену кількість разів. Акція діє до 31 травня 2023 включно.

Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером телефону, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут.

Ознайомитись з правилами акції можна за посиланням.