Купуйте ТВ-приставку Strong та отримайте доступ до Київстар ТБ

02.05.2024

З 2 травня 2024 року покупці телевізійної приставки Strong в комплекті отримають скретч-карту з промокодом на 1 місяць користування платформою кіно та телебачення Київстар ТБ. Акція діє, допоки картки є в наявності.

Користувач разом із новою покупкою отримає доступ на 1 місяць до близько 20 000 фільмів, мультфільмів, серіалів та шоу, а ще понад 400 телеканалів на Київстар ТБ.

Щоб стати учасником акції варто купити ТВ-приставку Strong в офіційних точках дистрибуції продукції Strong на території України та отримати від продавця скретч-карту з промокодом для вільного доступу до Київстар ТБ на 1 місяць.

Як активувати промокод на Київстар ТБ:

1. Завантажте додаток Київстар ТБ на свій пристрій: Smart TV, смартфон, ТВ-приставку або відкрийте вебверсію у браузері

2. Пройдіть авторизацію за номером телефону

3. У розділі Профіль оберіть Ввести промокод

4. Введіть промокод у відповідне поле та натисніть Далі

5. Приємного перегляду!

* Окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення активних бойових дій.

**Після завершення ознайомчого доступу, учасники акції, що є абонентами Київстар, будуть автоматично переведені на стандартні умови надання послуги Київстар ТБ з пакетом Сімейний з платою за послугу 150 грн/місяць, яка буде стягуватися з мобільного рахунку абонента Київстар. Щоб відключити послугу, зателефонуйте за номером 466 або відключіть самостійно у Мій Київстар > Послуги > Телебачення. Для Учасників акції, що є абонентами інших мобільних операторів, послуга автоматично відключається, проте, її можна буде самостійно підключити та оплачувати банківською карткою.