Київстар ТБ – медіапартнер 11-го Чілдрен Кінофесту

06.06.2024

З 7 по 16 червня у кінотеатрах одинадцяти українських міст триватиме найбільший український кінофестиваль для дітей і підлітків – Чілдрен Кінофест, медіапартнером якого стала платформа кіно та телебачення Київстар ТБ. Відвідування безоплатне за умови попередньої реєстрації.

Київстар ТБ продовжує підтримувати дитячий контент та заохочує до безпечного перегляду для найменших глядачів. На платформі є функція мультипрофілю, яка дозволяє переходити у додатку між Дорослим та Дитячим профілем. Останній доступний для дітей віком до 8 років, він не містить нерелевантного для дітей контенту та реклами та складається не лише з мультфільмів, а й пізнавальних, розважальних та освітніх матеріалів.

«Для нас підтримувати кінофестивалі – важливо, а дитячі, ще важливіше. Ми багато сил докладаємо, щоб наша платформа була зручною та безпечною для дітей, а батьки не хвилювались про нерелевантний контент, який дивляться їх маленькі члени родини» – зауважив СЕО Київстар ТБ, Павло Рибак.

Щоб підтримати офлайн-перегляд цікавих стрічок дітьми у літній час платформа стала медіапартнером Чілдрен Кінофест та запрошує найменших глядачів на захід. Діти зможуть у кінотеатрі свого міста безоплатно переглянути новинки анімації з Великої Британії, Люксембургу, Франції, Ірландії, Угорщини, Словаччини, Чехії та Норвегії, пригодницьке кіно з Нідерландів та Німеччини, класичну космооперу від знаменитого автора коміксів Мьобіуса, добірку найкращих короткометражних стрічок, знятих дітьми й торішнього переможця Чілдрен Кінофесту. Захід відбудеться в кінотеатрах Києва, Львова, Вінниці, Житомира, Дніпра, Луцька, Одеси, Полтави, Хмельницького, Чернігова та Запоріжжя.

Фестивальний трейлер

Бронювання безплатних квитків відкривається на сайті Чілдрен Кінофесту поступово: з 30 травня можна зареєструватися на фільм-відкриття, з 31 травня — на другий день фестивалю і так далі.

У межах фестивалю також відбудеться низка подій від офіційного партнера — Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Зокрема, буде представлено мультсеріал «Іскорки суперсил» — частину однойменного проєкту, до якого входять безплатні продукти й методики для навчання й розвитку дошкільнят.

Щоденно Київстар ТБ публікує інформацію про новий контент, новини зі світу кіно та вигідні пропозиції у Telegram-каналі “Кіно для тебе”.

Довідково:

Київстар ТБ – спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua