Київстар запустив короткий номер для допомоги літнім людям під час війни

07.04.2022

Усі абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть надіслати SMS-повідомлення з будь-яким текстом на короткий номер 88080 і з мобільного рахунку буде відправлено 10 гривень в Благодійний Фонд «Let`s help», який опікується геріатричними пансіонатами та територіальними центрами надання соціальної допомоги по всій Україні.

«На жаль, з початку нового етапу російської військової агресії проти України стан багатьох пансіонатів на межі гуманітарної катастрофи. Тому у березні Київстар перерахував 5 мільйонів гривень благодійної допомоги до БФ «Let`s help» на забезпечення самотніх літніх людей продовольством та засобами гігієни. Ми хочемо надати можливість нашим абонентам приєднуватися до підтримки через короткий номер 88080»,коментує Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

Благодійний фонд Let's Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою благодійного фонду «Let’s help» знаходяться більше 10-ти тисяч підопічних, що проживають в геріатричних пансіонатах у 10 областях України.

Нагадаємо, що Київстар вже перерахував понад 20 мільйонів благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень та літніх людей. Зокрема мобільний оператор виділив 10 мільйонів гривень до БФ «Повернись живим», 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора» та 5 мільйонів гривень для БФ «Let`s help». А також в рамках міжнародного благодійного телемарафону Save Ukraine — #StopWar перерахував 1,45 млн гривень на гуманітарні потреби українців.

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів Домашнього Інтернету. Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net