Про умови послуг SIM для планшета та SIM для другого телефона

13.03.2023

Абоненти передплати та контракту Київстар можуть користуватися послугами з одного тарифного плану одразу на двох пристроях завдяки послугам SIM для планшета або SIM для другого телефона. Це зручно, наприклад, якщо вам треба мобільний інтернет на смартфоні та, одночасно, на планшеті або роутері.

Саме для цього і створена послуга SIM для планшета. Якщо обрати цю послугу як Суперсилу або оплатити її окремо, то інтернетом із тарифного плану можна користуватися одразу на двох пристроях: на вашому основному смартфоні, а також на другому девайсі.

SIM для другого телефона – це послуга зі ще більшим функціоналом, яка дозволить на другому телефоні користуватися не лише інтернетом, а й робити вихідні дзвінки. Наприклад, якщо ви користуєтесь мобільним для роботи: здійснюєте продажі, домовляєтеся про зустрічі тощо. З цією послугою з одного номера ви та ваші колеги зможуть телефонувати одночасно. Але вхідні дзвінки ви будете отримувати лише на один, основний пристрій.

SIM для планшета або SIM для другого телефона у багатьох актуальних тарифах можна підключити безоплатно, у якості Суперсили. Наприклад, у тарифах LOVE UA На максимум, LOVE UA Контракт, ВАШ Безлім та у безлічі інших. Або ж можна ці послуги увімкнути додатково як платні опції.

Важливо звернути увагу, що з 20 березня ці послуги не будуть діяти у кількох спеціальних тарифах: Sim для пристроїв, Smart SIM, Київстар Домашній 4G, а також Роутер 4G. Якщо клієнти із цими тарифами користувалися вказаними послугами, то вони в них припинять діяти автоматично, а за вже оплачений, але не наданий сервіс абоненти отримають компенсацію протягом 10 днів із моменту введення змін.

Переходьте за посиланнями та читайте більше деталей про послуги SIM для планшета та SIM для другого телефона.