Київстар оновить умови надання послуги Ді-Джингл для звичайних та бізнес-клієнтів

17.02.2022

Київстар спрощує умови оплати послуги Ді-Джингл, за допомогою якої можна замінити звук виклику під час дзвінка на мелодію з каталогу. Зміни почнуть діяти з 24 лютого 2022 року та стосуватимуться абонентів усіх форм обслуговування.

Якщо раніше абоненти могли оплачувати саму послугу та деякі мелодії окремо, то тепер усі мелодії будуть включені у вартість послуги Ді-Джингл. Абоненти передплати та контракту сплачуватимуть однакову вартість пакетів, мелодії в яких буде розділено на 2 категорії — Premium та Classic. Вартість пакета Classic становитиме 25 грн/міс, а Premium — 50 грн/міс. Абоненти зможуть змінювати пакети необмежену кількість разів.

Також зміниться принцип тарифікації. Контрактні абоненти сплачуватимуть за послугу щодня рівними частинами в межах тарифного пакета. Абоненти передплати платитимуть раз на місяць того ж самого дня. Якщо суми на рахунку недостатньо, зніматиметься щоденна плата, залежно від вартості пакета. Керувати послугою можна в додатку Мій Київстар та на сайті 465.ua.

Для бізнес-абонентів послуга Бізнес Ді-Джингл припинить діяти та буде відключена автоматично з 24 лютого 2022 року.