ТВ-пакет для абонентів Домашнього Інтернету і лінійки ВСЕ РАЗОМ

20.02.2024

З 20 лютого 2024 року для абонентів Домашнього Інтернету та лінійки ВСЕ РАЗОМ, які вже користуються Суперсилою Київстар ТБ, доступний ТВ-пакет Плюс за додаткові 50 грн/міс.

Цей пакет розширить наповнення Суперсили до рівня пакету Преміум HD — абонент матиме доступ до понад 400 телеканалів та 20 000 фільмів, мультфільмів, серіалів та шоу, а також зможе переглядати контент із одного акаунту на 5 пристроях одночасно: телевізор, смартфон, планшет, ноутбук тощо.

Щоб активувати ТВ-пакет Плюс:

  • Абоненти лінійки ВСЕ РАЗОМ мають зателефонувати на 460

  • Абоненти послуги Домашній Інтернет на номер 0 800 300 460

Якщо Суперсила Київстар ТБ на момент початку дії цієї пропозиції не активована, ТВ-пакет Плюс не буде доступним.

Якщо ви відключите Суперсилу Київстар ТБ — пакет Плюс відключиться автоматично, а плата за нього більше не списуватиметься.

Дізнатися більше та підключити пакет Плюс

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 370 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua