Володимир Лутченко з Київстар став кращим технічним директором року в міжнародному конкурсі

21.10.2022

Світова телеком спільнота під час голосування за кращого технічного директора 2022 в конкурсі Network X Awards обрала Володимира Лутченка.

Провідний український оператор електронних комунікацій Київстар повідомляє, що Володимир Лутченко, Технічний директор компанії, став переможцем міжнародного конкурсу Network X`s Telco Executive of the Year.

Щороку цей конкурс проводить міжнародна компанія Network X`s (Велика Британія) з метою виявити лідерів світової телеком індустрії. До змагання в номінації «Кращий технічний директор року» запрошуються представники компаній мобільного, цифрового, фіксованого зв'язку, хмарних технологій. Список номінантів складає журі, але переможця обирає телеком спільнота шляхом відкритого голосування. Цього року на конкурс були висунуті технічні директори телеком компаній з США, Великобританії, Швейцарії, Бельгії, України.

Оголошуючи про перемогу Володимира, організатори конкурсу підкреслили: «Володимира визнано кращим технічним директором серед його колег з телеком галузі. Його рішучість підтримувати роботу мереж зв`язку, а також мужність його співробітників з Київстару, забезпечили в Україні необхідні комунікації. Побудова життєстійкої мережі і вчасне проведення необхідних ремонтних робіт дали можливість українцям залишатись на зв’язку навіть у загрозливих умовах».

Як зазначив президент «Київстару» Олександр Комаров, «У цей безпрецедентний для України час ми пишаємось тим, що Київстар зміг зберегти і забезпечити для людей життєво важливі послуги зв'язку та інтернету. Завдяки Володимиру та його команді 93% телеком мережі компанії працює у звичному режимі, і ми не тільки відновлюємо те, що зруйноване, але й розвиваємось, будуємо нові об'єкти зв'язку, допомагаємо країні долати виклики воєнного часу».

Володимир Лутченко очолив технічний напрямок Київстару в жовтні 2021 року. Під його керівництвом було здійснено комплекс технічних заходів, які дозволили убезпечити телеком інфраструктуру компанії від загроз війни. Уже в 2022 році його командою здійснено будівництво 439 нових LTE базових станцій, модернізовано 6200 діючих базових станцій для збільшення швидкості мобільного інтернету, забезпечено зв`язком та інтернетом 1280 бомбосховищ по всій Україні та понад 600 модульних будинків для вимушених переселенців. Також на рахунку Володимира – організація технічних заходів із захисту мережі компанії від фішингових та DDoS атак, кількість яких зросла під час повномасштабного вторгнення росії в Україну до 200%, у порівнянні з минулим роком.

«Можливість підтримувати зв`язок з людьми — це честь, і я дуже вдячний своїм колегам по індустрії та телеком спільноті за те, що вони обрали мене для цієї нагороди. Моїй найкращій команді з Київстару я хотів би висловити свою вдячність за величезну роботу, яку ви всі зробили заради підтримки роботи мобільних мереж, що функціонують по всій Україні в таких небезпечних умовах»зазначив Володимир Лутченко.

Довідка про Київстар

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, послуги з організації кіберзахисту, а також рішення Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. У 2022 році компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн допомоги на вирішення гуманітарних потреб, надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 563 млн грн, власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON.

Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.