VEON отримав міжнародну нагороду за стійкість під час криз

30.11.2023

Міжнародна телеком-група VEON (компанія в лістингу Nasdaq і Euronext), яка є 100% власником найбільшого українського телеком оператора Київстар, отримала міжнародну нагороду «Crises Response Awards 2023» за впровадження комунікаційної програми протидії кризам в Україні, Пакистані та Бангладеш.

Рішення було прийняте Асоціацією World Communication Awards в Амстердамі 22 листопада 2023 року.

Визначення переможців World Communication Awards відбувається під час міжнародного конгресу Total Telecoms. Своє рішення виносить міжнародне журі, в якому понад 90 експертів телеком галузі, технічні директори найбільших міжнародних компаній IT та телеком сектору, а також авторитетні представники індустрії комунікацій з усього світу.

VEON було відзначено за «комплексний підхід до забезпечення зв'язку під час найскладніших операційних ситуацій, спричинених як природними катаклізмами, так і глобальними конфліктами, під час яких Група забезпечила стійкість роботи телеком мереж, запроваджувала програми раннього попередження про катастрофи та надавала гуманітарну допомогу. Окремо журі конкурсу відзначило зусилля «Київстару» і технічного директора компанії Володимира Лутченка в організації роботи з підтримки зв’язку українців вдома та за кордоном, забезпечення функціонування телекомунікаційної мережі та послуг зв`язку, незважаючи на обстріли та відключення електроенергії, розвиток IT платформи Helsi для надання медичних онлайн консультацій.

Протягом останніх двох років цифровий оператор VEON фокусувався на розвитку технологій для найбільш уразливих людей і спільнот, щоб допомогти їм долати виклики військового часу, як от в Україні, або під час природних катастроф – як у Пакистані чи в Бангладеш.

«Ініціативи VEON по реагуванню на кризові ситуації виявились надзвичайно важливими для захисту від широкомасштабних катастроф і забезпечення зв`язку під час геополітичних викликів, - заявив генеральний директор VEON Каан Терзіоглу. - На усіх ринках, де працює Група, ми забезпечили підключення для всіх абонентів, сприяли наданню гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує».

Довідка про Київстар

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2023 року обслуговував понад 24 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. Від початку повномасштабної війни компанія виділила понад 1,3 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер Київстару – міжнародна Група VEON (штаб-квартира в Нідерландах). Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Про VEON

VEON — оператор цифрових комунікацій, який надає конвергентне підключення та цифрові послуги майже 160 мільйонам клієнтів. Працюючи в шести країнах, де проживає понад 7% населення світу, VEON змінює життя за допомогою технологічних послуг, які розширюють можливості людей і стимулюють економічне зростання. Штаб-квартира VEON розташована в Амстердамі, її акції розміщені на фондових біржах NASDAQ і Euronext. Додаткова інформація