Послуга

Перереєстрація номера

Оформте свій номер на іншого абонента — фізичну або юридичну особу.

Як перереєструвати

Будь ласка, зверніть увагу. Заяву на перереєстрацію можна подати з 4-го числа та до передостаннього дня місяця.

Що потрібно, крім документів?

Письмова згода чинного та нового абонентів.

Скільки це коштує

  • Перереєстрація з фізичної особи на фізичну особу — без додаткової плати
  • Перереєстрація з фізичної особи на юридичну особу — без додаткової плати
  • Перереєстрація з юридичної особи на фізичну особу — 50 грн
  • Перереєстрація з юридичної особи на юридичну особу — 100 грн

Найчастіше запитують

Ні, але їх можна перенести на інший особовий рахунок, перевести на банківську картку або забрати готівкою в магазині.

Старий власник/Його представникПерелік документів
Юридична особа - Директор (резидент України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Інформація про реєстраційні дані: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи).
Координатор (резидент України)Оригінал документа, що посвідчує особу. *Координатор з правом доступу до системи самообслуговування «Мій Київстар» може оформити в ній попередню заявку на перереєстрацію.
Представник юридичної особи (резидента України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. 3. Інформація* про реєстраційні дані: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи). 4. Печатка (якщо працює з печаткою). *Інформацію можна надати в будь-якій письмовій або усній формі.
Координатор (нерезидент України)Оригінал документа, що посвідчує особу. *Координатор з правом доступу до системи самообслуговування «Мій Київстар» може оформити в ній попередню заявку на перереєстрацію.
Представник юридичної особи (нерезидента України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. *Якщо документи, які підтверджують повноваження представника, укладені іноземною мовою (крім російської), їх потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України.
Новий власник/Його представникПерелік документів
Фізична особа1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Оригінал або копія документа про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи.
Представник фізичної особи1. Оригінал паспорта громадянина України представника. 2. Нотаріально завірена довіреність на право підпису представника фізичної особи.

Більше інформації про послугу для юридичних осіб ми зібрали в розділі Бізнес.

Старий власник/Його представникПерелік документів
Фізична особа (громадянин України)Оригінал паспорта громадянина України
Представник фізичної особи (громадянина України)1. Оригінал паспорта громадянина України представника. 2. Нотаріально завірена довіреність на право підпису представника фізичної особи
Фізична особа (іноземна особа)Оригінал паспорта (або іншого документа, який прирівнюється до нього) тієї держави, громадянином якої є іноземець. Особи, які мають дипломатичний статус, можуть пред'являти дипломатичний паспорт або спеціальне посвідчення, що видається Міністерством закордонних справ (дипломатичну або консульську карти).
Представник фізичної особи (іноземна особа)1. Оригінал документа, що засвідчує особу представника. 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи. *Якщо довіреність, що підтверджує повноваження представника, складена іноземною мовою (за винятком російської мови), то копія такого доручення повинна бути апостильована або легалізована, згідно із законодавством України та міжнародних угод, а також перекладена українською мовою і завірена нотаріусом України.
Фізична особа — підприємецьОригінал документа, що посвідчує особу
КоординаторОригінал документа, що посвідчує особу
Представник фізичної особи — підприємця1. Оригінал документа, що засвідчує особу представника. 2. Оригінал і копія довіреності представника* *Якщо документи, що підтверджують повноваження представника, укладені іноземною мовою (крім російської), їх потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України.
Новий власник/Його представникПерелік документів
Юридична особа (Директор)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Інформація про реєстраційні дані*: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи); - дані про взяття на облік платників податків: статус платника ПДВ, індивідуальний податковий номер. 3. Печатка (якщо працює з печаткою). *Інформацію можна надати у будь-якій письмовій або усній формі.
Представник юридичної особи1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. 3. Інформація про реєстраційні дані: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи); - дані про взяття на облік платників податків: статус платника ПДВ, індивідуальний податковий номер. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Фізична особа — підприємець1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Оригінал або копія довідки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Печатка (якщо працює з печаткою)
Представник фізичної особи — підприємеця1. Оригінал паспорта громадянина України представника. 2. Оригінал і копія нотаріально посвідченої довіреності представника*. *Якщо документи, що підтверджують повноваження представника, укладені іноземною мовою (крім російської), їх потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України. 3. Оригінал або копія довідки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є).
Організації та установи (групи управління програмами або проєктами), що залучаються для здійснення програм, проєктів розвитку або міжнародної допомоги1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який буде укладати договір. 2. Копія легалізованої або засвідченої шляхом проставлення апостилю довіреності на виконання представницьких функцій в Україні. 3. Завірені копії реєстраційної картки програми або проєкту та свідоцтва про акредитацію організації або установи (групи управління) — виконавця програми або проєкту, що підтверджує статус виконавця програми або проєкту міжнародної допомоги. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Іноземні юридичні особи1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який буде укладати договір. 2. Документ про реєстрацію уповноваженими органами тієї країни, до правової юрисдикції якої належить іноземна юридична особа: - копія виписки з банківського (судового, податкового, торгового) реєстрів; або - копія свідоцтва про державну реєстрацію; або - копія реєстраційного посвідчення. 3. Копія документів*, що підтверджують повноваження представника на укладення договору (довіреність, протокол загальних зборів власників тощо). 4. Нотаріально завірений переклад на українську мову копій апостильованих або легалізованих документів, що підтверджують повноваження представника абонента. 5. Печатка (якщо працює з печаткою). *Копії мають бути легалізовані або апостильовані відповідною уповноваженою організацією.
Іноземне дипломатичне представництво (посольство, консульство)1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який буде укладати договір. 2. Копія довідки про взяття на облік платника податків, відомості про яку не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру підприємств організацій України. (Це форма N 34-ОПП або 4-ОПП). 3. Нотаріально завірений переклад на українську мову копій апостильованих або легалізованих документів, що підтверджують повноваження представника абонента на укладення договору.
Адвокат/Нотаріус1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися нотаріальною або адвокатською діяльністю або інформація про номер свідоцтва в будь-якій письмовій або усній формі. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Приватний виконавець1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися діяльністю приватного виконавця або посвідчення. Інформацію про номер свідоцтва можна надати в будь-який письмовій або усній формі.
Арбітражний керуючий1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися діяльністю арбітражного керуючого, або інформація про номер свідоцтва в будь-який письмовій або усній формі. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Старий власник/Його представникПерелік документів
Юридична особа - Директор (резидент України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Інформація* про реєстраційні дані: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи). *Інформацію можна надати в будь-якій письмовій або усній формі.
Координатор (резидент України)Оригінал документа, що посвідчує особу.
Представник юридичної особи (резидента України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. 3. Інформація** про реєстраційні дані: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи). 4. Печатка (якщо працює з печаткою). *Якщо документи, які підтверджують повноваження представника, укладені іноземною мовою (крім російської), їх потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України. **Інформацію можна надати в будь-якій письмовій або усній формі.
Координатор (нерезидент України)Оригінал документа, що посвідчує особу.
Представник юридичної особи (нерезидента України)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. *Якщо документи, які підтверджують повноваження представника, укладені іноземною мовою (крім російської), їх потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України.
Новий власник/Його представникПерелік документів
Юридична особа (Директор)1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Інформація про реєстраційні дані в письмовій або усній формі: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи); - дані про взяття на облік платників податків: статус платника ПДВ, індивідуальний податковий номер. 3. Печатка (якщо працює з печаткою).
Представник юридичної особи1. Оригінал документа, що посвідчує особу. 2. Документ, що підтверджує повноваження представника вчиняти дії від імені юридичної особи: - оригінал або завірена копія довіреності від імені юридичної особи; або - завірена копія виписки рішення загальних зборів. 3. Інформація про реєстраційні дані в усній або письмовій формі: - назва юридичної особи; - код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи); - дані про взяття на облік платників податків: статус платника ПДВ, індивідуальний податковий номер. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Іноземні юридичні особи1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який укладатиме договір. 2. Документ про реєстрацію уповноваженими органами тієї країни, до правової юрисдикції якої належить іноземна юридична особа: - копія виписки з банківського (судового, податкового, торгового) реєстрів; або - копія свідоцтва про державну реєстрацію; або - копія реєстраційного посвідчення. 3. Копія документів*, що підтверджують повноваження представника на укладення договору (довіреність, протокол загальних зборів власників і т.п.). 4. Нотаріально завірений переклад на українську мову копій апостильованих або легалізованих документів, що підтверджують повноваження представника абонента. 5. Печатка (якщо працює з печаткою). *Копії мають бути легалізовані або апостильовані відповідною уповноваженою організацією.
Іноземне дипломатичне представництво (посольство, консульство)1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який буде укладати договір. 2. Копія довідки про взяття на облік платника податків, відомості про яку не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру підприємств організацій України. (Це форма N 34-ОПП або 4-ОПП). 3. Нотаріально завірений переклад на українську мову копій апостильованих або легалізованих документів, що підтверджують повноваження представника абонента на укладення договору.
Організації та установи (групи управління програмами або проєктами), що залучаються для здійснення програм, проєктів розвитку або міжнародної допомоги1. Оригінал документа, що посвідчує особу, з фотографією представника, який буде укладати договір. 2. Копія легалізованої або засвідченої шляхом проставлення апостилю довіреності на виконання представницьких функцій в Україні. 3. Завірені копії реєстраційної картки програми або проєкту та свідоцтва про акредитацію організації або установи (групи управління) — виконавця програми або проєкту, що підтверджує статус виконавця програми або проєкту міжнародної допомоги. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Фізична особа — підприємець1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Оригінал або копія довідки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Печатка (якщо працює з печаткою).
Представник фізичної особи — підприємця1. Оригінал паспорта громадянина України представника. 2. Оригінал та копія нотаріально посвідченої довіреності представника. *Якщо довіреність видана нотаріусом іншої країни і укладена іноземною мовою (крім російської), то її потрібно апостилювати або легалізувати, а також перекласти українською і завірити у нотаріуса України. 3. Оригінал або копія довідки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є).
Адвокат або нотаріус1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися нотаріальною або адвокатською діяльністю, або інформація про номер свідоцтва в будь-якій письмовій або усній формі. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Приватний виконавець1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися діяльністю приватного виконавця або посвідчення. Інформацію про номер свідоцтва можна надати в будь-якій письмовій або усній формі.
Арбітражний керуючий1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Довідка про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи (якщо є). 3. Копія або оригінал свідоцтва на право займатися діяльністю арбітражного керуючого або інформація про номер свідоцтва в будь-якій письмовій або усній формі. 4. Печатка (якщо працює з печаткою).
Старий власник/Його представникПерелік документів
Фізична особа (громадянин України)1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Оригінал або копія довідки/картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи
Представник фізичної особи (громадянина України)1. Представник з оригіналом паспорта громадянина України. 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи
Фізична особа (іноземці та/або особи без громадянства України)1. Оригінал (пред'являється) паспортного документа тієї держави, громадянином якої є іноземець, або одного з перерахованих документів: - Оригінал дипломатичного паспорта; - Оригінал спеціального посвідчення, виданого Міністерством закордонних справ. 2. Оригінал (пред'являється) документів, що підтверджують законність перебування іноземця або особи без громадянства на території України: - Посвідчення на тимчасове або постійне проживання в Україні та окремий лист з місцем реєстрації, якщо посвідчення у вигляді id-картки; - Оригінал або копія довідки/картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків (пред'являється).
Представник фізичної особи (іноземна особа)1. Представник з оригіналом паспорта громадянина України. 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи. *Якщо довіреність, що підтверджує повноваження представника, складена іноземною мовою (за винятком російської мови), то копія такого доручення повинна бути апостильована або легалізована, згідно із законодавством України та міжнародних угод, а також перекладена українською мовою і завірена нотаріусом України.
Новий власник/Його представникПерелік документів
Фізична особа1. Оригінал паспорта громадянина України. 2. Оригінал або копія* довідки/картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи
Представник фізичної особи1. Представник з оригіналом паспорта громадянина України. 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи
Фізична особа (іноземці та/або особи без громадянства України)1. Оригінал (пред'являється) паспортного документа тієї держави, громадянином якої є іноземець, або одного з перерахованих документів: - Оригінал дипломатичного паспорта; - Оригінал спеціального посвідчення, виданого Міністерством закордонних справ. 2. Оригінал (пред'являється) документів, що підтверджують законність перебування іноземця або особи без громадянства на території України: - Посвідчення на тимчасове або постійне проживання в Україні та окремий лист з місцем реєстрації, якщо посвідчення у вигляді id-картки; - Оригінал або копія довідки/картки про призначення індивідуального ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків (пред'являється).
Представник фізичної особи (іноземна особа)1. Представник з оригіналом паспорта громадянина України. 2. Нотаріально завірена (нотаріусом України) довіреність на право підпису представника фізичної особи. *Якщо довіреність, що підтверджує повноваження представника, складена іноземною мовою (за винятком російської мови), то копія такого доручення повинна бути апостильована або легалізована, згідно із законодавством України та міжнародних угод, а також перекладена українською мовою і завірена нотаріусом України.

Необмежену кількість.