NO_DATA

SIM для планшета

Додаткова SIM виключно для інтернету, яку зручно поставити в планшет або ноутбук. У вашої основної та додаткової карток буде один номер та рахунок, тож ви зможете використовувати тарифні мегабайти одночасно на двох гаджетах.

Як підключити

  1. Завітайте до найближчого магазину Київстар. Будь ласка, візьміть із собою оригінал паспорта/ID-картку або можете скористатися додатком Дія
  2. Безкоштовно отримайте додаткову SIM
  3. Введіть код із SMS — повідомлення надійде на основний номер
  4. Послуга активується протягом доби

Як відключити

Надішліть запит *100*93*3# або завітайте у наш магазин

Важливий момент: ви можете відключити SIM для планшета будь-коли, але плата за користування послугою буду нарахована в повному обсязі

Скільки це коштує

  • Плата за користування — 50 грн/міс

Зверніть увагу, що для деяких тарифів плата може відрізнятися. Щоб переглянути умови вашого тарифу, перейдіть в Мій Київстар

  • Плата за мобільний інтернет зніматиметься за умовами вашого тарифу основної SIM-карти

NO_DATA

Плата зніматиметься за умовами вашого тарифу, незалежно від того, користуєтеся ви основно SIM чи додатковою.

Так.

Так, мобільним інтернетом можна користуватися із двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу. В іншому випадку вам знадобиться лише одна точку доступу.

Виберіть зручний спосіб:

  • Надішліть запит *100*93*3#
  • Завітайте у наш найближчий магазин

Протягом доби вам надійде SMS про відключення послуги.

Будь ласка, зверніть увагу. Ви можете відключити SIM для планшета в будь-який момент, але плата за користування послугою буду нарахована в повному обсязі .

Якщо ви бізнес-абонент, управляти послугою через Мій Київстар можуть лише координатори та користувачі з правом керування послугами та акціями. Відключити послугу через запит *100*93*3# можуть координатори та користувачі сервісу Самостійне управління послугами.

Ні. Щойно ви відключите послугу, SIM буде деактивована і на цю карту ви не зможете повторно підключити навідь цю ж саму послугу.

Вперше плата 50 грн зніметься відразу при підключенні, а далі — щомісяця 1-го числа.