Послуга

SIM для планшета

Отримайте ще одну SIM-картку для інтернету у планшеті або ноутбуці з одним номером та рахунком для основної та додаткової карток.

Як підключити

  1. Завітайте до найближчого магазину Київстар. Будь ласка, візьміть із собою оригінал паспорта/ID-картку або можете скористатися додатком Дія.
  2. Безкоштовно отримайте додаткову SIM
  3. Введіть код із SMS — повідомлення надійде на основний номер
  4. Перезавантажте пристрій із додатковою SIM та інтернет з'явився впродовж двох годин

Як відключити

Надішліть запит *100*93*3# або перейдіть у Мій Київстар, або завітайте у наш магазин. Важливий момент: ви можете відключити SIM для планшета в будь-який момент, але плата за користування послугою буду нарахована в повному обсязі

Скільки це коштує

  • Плата за користування — 50 грн/міс

Зверніть увагу, що для деяких тарифів плата може відрізнятися. Щоб переглянути умови вашого тарифу, перейдіть в Мій Київстар

  • Плата за мобільний інтернет зніматиметься за умовами вашого тарифу основної SIM-карти

Найчастіше запитують

Плата зніматиметься за умовами вашого тарифу, незалежно від того, користуєтеся ви основно SIM чи додатковою.

Так.

Так, мобільним інтернетом можна користуватися із двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу. В іншому випадку вам знадобиться лише одна точку доступу.

Виберіть зручний спосіб:

  • Надішліть запит *100*93*3#
  • Завітайте у наш найближчий магазин

Протягом доби вам надійде SMS про відключення послуги.

Будь ласка, зверніть увагу. Ви можете відключити SIM для планшета в будь-який момент, але плата за користування послугою буду нарахована в повному обсязі .

Якщо ви бізнес-абонент, управляти послугою через Мій Київстар можуть лише координатори та користувачі з правом керування послугами та акціями. Відключити послугу через запит *100*93*3# можуть координатори та користувачі сервісу Самостійне управління послугами.

Ні. Щойно ви відключите послугу, SIM буде деактивована і на цю карту ви не зможете повторно підключити навідь цю ж саму послугу.