SIM-карти

Перехід на eSIM
Нова ера SIM-карт — еSIM вже вбудована в мобільний пристрій. Активувати її можна через інтернет лише у декілька кроків.
SIM для другого телефона
Ваша друга SIM-карта. В неї буде той самий номер, тариф і рахунок. Цю SIM зручно поставити в інший мобільний та використовувати для вихідних дзвінків, SMS та інтернету.
SIM для планшета
Додаткова SIM виключно для інтернету, яку зручно поставити в планшет або ноутбук. У вашої основної та додаткової карток буде один номер та рахунок, тож ви зможете використовувати тарифні мегабайти одночасно на двох гаджетах.
Самостійна заміна SIM на 4G
Лише за декілька хвилин безкоштовно замініть свою стару SIM на USIM (з підтримкою 4G/LTE). Ви можете зробити це самостійно та ще й отримати крутий бонус! Номер, тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються.
Доставка SIM-карти кур’єром
Хочете замінити SIM-карту чи отримати запасну, але не маєте часу відвідати магазин Київстар? Замовте доставку SIM-карти — ми привеземо її за вказаною адресою.
SIM-контроль
Маєте декілька SIM-карт і лише один гаджет? Ми надішлемо вам SMS з інформацією хто, коли та на який неосновний номер вам дзвонив.
Запасна SIM-карта
Отримайте ще одну SIM-карту з вашим номером телефону та активуйте її в будь-який момент, якщо втратите основну.
Заміна SIM-карти
У разі втрати, пошкодження або блокування SIM через введення неправильного PUK-коду, ваш номер можна відновити. Тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються.