SIM-карти

SIM для другого телефона
Це додаткова SIM для інтернету та вхідних дзвінків, котрі будуть списуватися з вашого тарифу. SIM можна вставити в телефон, планшет чи інший розумний пристрій
SIM для пристроїв
Цю SIM-карту можна поставити в сигналізацію, кондиціонер, GPS-трекер тощо та дистанційно керувати розумним гаджетом зі свого мобільного.
SIM для планшета
Це додаткова SIM для інтернету. Мегабайти будуть списуватися з вашого тарифу. SIM можна вставити в планшет, телефон чи інший розумний пристрій
Самостійна заміна SIM на 4G
Самостійно і лише за декілька хвилин замініть свою стару SIM на 4G/LTE, щоб відразу відчути, як інтернет літає. Номер, тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються.
Smart SIM
Smart SIM — це універсальна карта, яку можна замовити онлайн і самостійно підключити будь-яку додаткову SIM до вашого номера або використати її для відновлення власної SIM, наприклад, якщо втрачено телефон.
Відновлення SIM-карти
У разі втрати, пошкодження або блокування SIM через введення неправильного PUK-коду — відновіть свій номер. Це можна зробити навіть самостійно! Тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються. Також, можна безкоштовно [замінити свою стару SIM на 4G](https://kyivstar.ua/services/prepaid/sim4g).
Запасна SIM-карта
Отримайте ще одну SIM-карту з вашим номером телефону та активуйте її в будь-який момент, якщо втратите основну.
SIM-контроль
Маєте декілька SIM-карт і лише один гаджет? Ми надішлемо вам SMS з інформацією хто, коли та на який неосновний номер вам дзвонив.
SIM-контроль
Маєте декілька SIM-карт і лише один гаджет? Ми надішлемо вам SMS з інформацією хто, коли та на який неосновний номер вам дзвонив.