SIM-карти

eSIM
Нова SIM, яку можна підключити онлайн
SIM для другого телефона
Ваша друга SIM-карта. В неї буде той самий номер, тариф і рахунок. Цю SIM зручно поставити в інший мобільний та використовувати для вихідних дзвінків, SMS та інтернету.
SIM для пристроїв
Цю SIM-карту можна поставити в сигналізацію, кондиціонер, GPS-трекер тощо та дистанційно керувати розумним гаджетом зі свого мобільного.
SIM для планшета
Додаткова SIM виключно для інтернету, яку зручно поставити в планшет або ноутбук. У вашої основної та додаткової карток буде один номер та рахунок, тож ви зможете використовувати тарифні мегабайти одночасно на двох гаджетах.
Самостійна заміна SIM на 4G
Лише за декілька хвилин безкоштовно замініть свою стару SIM на USIM (з підтримкою 4G/LTE). Ви можете зробити це самостійно та ще й отримати крутий бонус! Номер, тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються.
Smart SIM
Smart SIM — це універсальна карта, яку можна замовити онлайн і самостійно підключити будь-яку додаткову SIM до вашого номера або використати її для відновлення власної SIM, наприклад, якщо втрачено телефон.
Відновлення SIM-карти
У разі втрати, пошкодження або блокування SIM через введення неправильного PUK-коду, ваш номер можна відновити. Тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються. Ви можете зробити це навіть самостійно!
SIM-контроль
Маєте декілька SIM-карт і лише один гаджет? Ми надішлемо вам SMS з інформацією хто, коли та на який неосновний номер вам дзвонив.