close
Обрати: регіон район

Запрошуємо в команду Київстар

career1

Компанія Київстар входить до ТОП-20 найкращих роботодавців України та є найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. В компанії проводяться тренінги, організовані курси англійської мови та спікінг клуби, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами. Наші експерти є регулярними гостями на конференціях. Працюючи в компанії, наші співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проектів реалізуються не тільки в Україні, але й в країнах групи «VEON».

Цікаві моменти з життя в Київстар

 • kyivstar-shop

  Кіно, телекомунікації, історія та шлях майбутнього

  Погляньте на свій власний життєвий шлях. Можливо, він — захоплюючий та бурхливий, як подорож космічними просторами? Ми щиро сподіваємося, що так і є. Життєвий шлях нашої героїні Марії саме такий — дивовижний і шалений. “Спершу я хотіла стати режисером, тож вивчала кінематографічне мистецтво. Закінчивши університет та озброївшись знаннями про світ кіно, я почала працювати у галузі ефірного та кабельного телебачення. Потім непомітно перейшла від цього виду діяльності у сферу технологій. Ось так стежка життя завела мене у “Київстар”. Те, як я бачу цей світ, і те, як я роблю ту чи іншу річ, було сформовано завдяки кожній із граней мого досвіду».
 • kyivstar-shop

  Знайди своє місце в розумінні та діях

  "Я мріяла про поїздку до Венеції, оскільки я була молодою", говорить Марта. "Цього року я дійсно збираюся зробити це."
 • kyivstar-shop

  Круті поради для кар'єри від команди Київстар

  "Яка краща кар'єрна порада, яку ви коли-небудь отримували? Можливо, вам колись казали, що ви завжди будете на 100% працювати, або 10% в понеділок, 20% вівторок, 40% в середу, 20% в четвер та 10% в п'ятницю."
 • kyivstar-shop

  Будь digital суперзіркою!

  Ви чули, що люди запитують у чат-ботів про дати? Це дуже весело. Під час розмови ми зібрали шість поглядів від Влада про те, як стати діджитал суперзіркою. Ось його поради:
 • kyivstar-shop

  4 Важливі уроки кар'єри, яких я дізнався з Індіани Джонс

  У дитинстві Дмитро мріяв стати "Індіана" Джонсом-молодшим. Він навіть вивчав історію та економіку в університеті, щоб підготуватися до життя, та зробити епічні відкриття.
 

Вакансії

Категорія
 • Категорія
 • {{ item.title }}
Посада
 • Посада
 • {{ item.text }}
Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру.Хочу працювати в Київстар
 • {{ vacancy.text }}

  {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

  Детальніше
Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}