close
Обрати: регіон район

Запрошуємо в команду Київстар

career1

Компанія Київстар входить до ТОП-20 найкращих роботодавців України та є найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. В компанії проводяться тренінги, організовані курси англійської мови та спікінг клуби, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами. Наші експерти є регулярними гостями на конференціях. Працюючи в компанії, наші співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проектів реалізуються не тільки в Україні, але й в країнах групи «VEON».

Цікаві моменти нашого життя

 • kyivstar-shop

  Старт проекту профорієнтації для підлітків STARt yourself

  Цієї осені разом з колегами з різних підрозділів Київстар ми організовуємо на території нашого офісу лекції і семінари для підлітків. На превеликий жаль, існуюча система освіти недостатньо адаптована під реалії бізнесу, не забезпечує наших дітей актуальною і релевантною інформацією про доступні варіанти майбутньої професії.

  Тому з допомогою наших колег з Київстар, ми підготували ряд цікавих курсів для підлітків із найбільш затребуваних спеціальностей.

 • kyivstar-shop

  Крім роботи: співробітники Київстар зустрілися в вихідний день на Пробігу під каштанами

  Цьогоріч на Пробіг під каштанами зареєструвалося 18 тис. людей, із них – 200 працівників Київстар. Зібрані гроші підуть на купівлю обладнання й матеріалів для Центру дитячої кардіології й кардіохірургії МОЗ України.

 • kyivstar-shop

  Welcome to Kyivstar. Що ще чекає на тебе в перший день, окрім робочого місця?

  Готуєшся до початку кар’єри в Київстар? Тобі потрібно знати декілька крутих штук про життя новенького в компанії. Після оформлення всіх документів, кожен новий співробітник отримує Welcome pack — приємний бонус для новачка.

 • kyivstar-shop

  Welcome to Kyivstar. Що ж чекає далі новенького в Київстар?

  Одним з ice crusher підходів для прискорення адаптації в колективі і в компанії є Welcome training. Це — набір лекцій, екскурсій, знайомств, а головне — спілкування, який дає новому співробітнику розуміння процесів і особливостей в компанії, достатніх для старту роботи. Такий адаптаційний семінар проходить в Київстар раз на місяць. Це чудова можливість для новеньких познайомитися з компанією, її внутрішніми процесами, історією, дізнатися з перших вуст — про цілі, майбутні проекти, задати питання CEO — Олександру Комарову.

 • kyivstar-shop

  HR-експерти «Київстар» дали кілька порад, як за допомогою job-сайту влаштуватися на роботу в престижну компанію

  Ви все ще впевнені, що отримати хорошу роботу в престижній компанії можна тільки через знайомство? Ми поговорили з працівниками Київстар, які знайшли роботу за допомогою job-сайту, а також запитали в HR-ів, що приваблює роботодавців і підвищує шанси зайняти омріяну вакансію.

 • kyivstar-shop

  «Бабуся, я CVM»: як пояснити сучасні професії простими словами

  Всі знають, що робить бухгалтер чи продавець. А як щодо Lean-, CVM- чи EVP-менеджерів? Ми попросили людей різних професій на пальцях пояснити, чим вони займаються.

 
Заповніть анкету та чекайте дзвінок від наших експертів
Максимальний розмір 15 МБ
Доступні формати
 • {{ format }}

Дякуємо! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

На жаль, сталася помилка

{{currentVacancy.text}}


Вакансії

Категорія
 • Категорія
 • {{ item.title }}
Посада
 • Посада
 • {{ item.text }}
Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру. Хочу працювати в Київстар
 • {{ vacancy.text }}

  {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

  Детальніше
Бізнесу