Запрошуємо в команду Київстар

career1

Компанія Київстар входить до ТОП-20 найкращих роботодавців України та є найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. В компанії проводяться тренінги, організовані курси англійської мови та спікінг клуби, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами. Наші експерти є регулярними гостями на конференціях. Працюючи в компанії, наші співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проектів реалізуються не тільки в Україні, але й в країнах групи «VEON».

Цікаві моменти нашого життя

 • kyivstar-shop

  Інвестиція в майбутнє: як опанувати високооплачувану професію в галузі Big Data

  Де в Україні вивчати Big Data? Яка база знань потрібна, щоб змінити спеціалізацію? Які перспективи працевлаштування? Шукаємо відповіді на ці та інші запитання у спецпроєкті з порталом Mind

 • kyivstar-shop

  Телеком онлайн

  Популярність телекомунікаційних послуг та продуктів зросла в період карантину. Про те, як вдалося забезпечити ефективну командну роботу дистанційно та як набирати нових співробітників онлайн, розповідає Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку бізнесу Київстар

 • kyivstar-shop

  Боротьба з COVID-19: Київстар передав лікарням 10 апаратів ШВЛ та 20 моніторів пацієнта

  Обладнання, що допоможе у лікуванні коронавірусних пацієнтів з ускладненнями, й річний запас матеріалів для нього вже прямує у лікарні Києва, Черкас, Чернівців, Київщини та Вінниччини

 • kyivstar-shop

  Зоя Дроншкевич: «Цього року 1,5 млн абонентів вперше отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету»

  Директор з корпоративної стратегії Київстар розповіла, який сервіс компанії виріс в 400 разів, скільки абонентів у сільській місцевості вперше отримали доступ до 4G і як компанія запускає нові продукти

 • kyivstar-shop

  Команда Київстар отримала нагороди на Effie Awards Ukraine 2020

  18 грудня відбувся фінал конкурсу Effie Awards Ukraine 2020, головної премії країни в галузі маркетингових комунікацій, де компанія Київстар уже вп’яте була відзначена як найсильніша команда в маркетингу

 • kyivstar-shop

  Розпочалось стажування Київстар Returnship 2020

  У Київстар розпочалося Returnship 2020 — стажування для людей з великою перервою в роботі, а також тих, хто вирішив повністю змінити напрям діяльності. Цього року на участь в проєкті подали заявки 915 спеціалістів

 • kyivstar-shop

  Київстар: сила роботодавця — в різноманітності колективу

  Директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар Оксана Олійник виступила на конференції «Корпоративні цінності та культура». Свій виступ «Відповідальність бізнесу: впровадження принципу diversity в українських компаніях» HR-директор побудувала на прикладі програми стажування Returnship.

 • kyivstar-shop

  Київстар допомагає школярам визначитись з професією

  19 жовтня стартує набір слухачів на курси профорієнтації STARt Yourself. Старшокласники та студенти зможуть дізнатися з перших вуст про особливості популярних спеціальностей: юриспруденція та комплаєнс; digital SMM, вебдизайн; big data; маркетинг; фінанси та аудит.

 • kyivstar-shop

  HRD Київстар Оксана Олійник стане учасницею XIV щорічного форуму HR-директорів

  16 жовтня 2020 року в Києві пройде XIV щорічний форум HR-директорів. Учасницею панельної дискусії «Ціннісна пропозиція співробітникам (EVP) як основа для персонального підходу до кожного. Співробітники та кандидати — як внутрішні клієнти компанії» стане директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар Оксана Олійник.

 • kyivstar-shop

  Програма стажування STARt Yourself 2020

  4 серпня стартувала вже третя програма стажування для студентів STARt Yourself 2020. Попри карантин, 29 стажерів приступили до роботи в різних підрозділах компанії.

 • kyivstar-shop

  Deloitte TMT Talks: як інновації «захоплюють» телеком

  Зоя Дроншкевич, директор з корпоративної стратегії «Київстар», розповідає, чому Україна ще не готова до 5G, як бізнесу піти в хмару і як поводяться абоненти під час карантину.

 • kyivstar-shop

  Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку

  Журі конкурсу Telecom Ukraine 2020 присудило Київстар перемогу в номінації «Компанія року» в мобільному зв’язку, а також нагороди у низці інших номінацій.

 • kyivstar-shop

  Повертайтеся у професію разом із Київстар

  Вже у жовтні у нас стартує Kyivstar Returnship 2020. Це оплачуване стажування для людей будь-якого віку, що зробили перерву у кар'єрі, але готові повернутися до роботи. Чотири місяці досвідчені наставники залучатимуть вас до реальних завдань та проєктів. Після стажування ви отримаєте цінний досвід роботи у великій міжнародній компанії та будете впевнено почуватися на ринку праці.

 • kyivstar-shop

  Чим компанії корисна різноманітність співробітників

  Чому «шукаємо дівчину від 20 до 40 років» — це програшна стратегія розвитку компанії? Work.ua разом з «Київстар» слухали і говорили про різноманітність на вебінарі «Win-win: Які бонуси отримує компанія та її співробітники від принципу різноманіття».

 • kyivstar-shop

  Київстар визнано кращим роботодавцем України

  Київстар став лідером одразу у декількох номінаціях цьогорічного «ТОП-100. Рейтинги крупнейших». Компанія посіла перше місце у номінації «Кращий роботодавець», а Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації, визнали однією з трьох найкращих HR-управлінців України.

 • kyivstar-shop

  Онлайн квест для Бадді

  63 наставника-новачка з головного і регіональних офісів взяли участь в першому онлайн квесті, де вони змогли «віртуально» повернутися в офіс, подолати велику кількість перешкод і знайти своїх підопічних!

 • kyivstar-shop

  Kyivstar Returnship 2020 — шанс повернутися в професію після довгої перерви

  Восени «Київстар» вже вдруге проведе оплачуване стажування для людей старших за 30 років. Воно створене для тих, хто розчарувався у своїй професії та хоче почати щось нове, і тих, хто довго не працював.

 • kyivstar-shop

  Чому компаніям важливо влаштовувати стажування: досвід «Київстар»

  Компанія «Київстар» запускає стажування Kyivstar Returnship 2020 для тих, у кого була перерва в роботі понад 3 роки, а також тих, хто вирішив кардинально змінити сферу діяльності та почати нову кар’єру. Часто таких людей не хочуть брати на роботу через різні стереотипи.

 • kyivstar-shop

  Олександр Комаров у рейтингу кращих топ-менеджерів України в галузі телеком

  Журнал «Фокус» традиційно склав рейтинг кращих топ-менеджерів у 13 секторах української економіки. У кожному з них обирали трьох переможців, яких об’єднало одне — вміння розвиватися в непростих умовах.

 
Заповніть анкету та чекайте дзвінок від наших експертів
Максимальний розмір 15 МБ
Доступні формати
 • {{ format }}

Дякуємо! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

На жаль, сталася помилка

{{currentVacancy.text}}


Вакансії

Категорія
 • Категорія
 • {{ item.title }}
Посада
 • Посада
 • {{ item.text }}
Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру. Хочу працювати в Київстар
 • {{ vacancy.text }}

  {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

  Детальніше