Запрошуємо в команду Київстар

career1

Компанія Київстар входить до ТОП-20 найкращих роботодавців України та є найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. В компанії проводяться тренінги, організовані курси англійської мови та спікінг клуби, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами. Наші експерти є регулярними гостями на конференціях. Працюючи в компанії, наші співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проектів реалізуються не тільки в Україні, але й в країнах групи «VEON».

Цікаві моменти нашого життя

 • kyivstar-shop

  Команда із залучення талантів Київстар

  Ми переконані, що успіх компанії залежить від людей, які в ній працюють. Свій вагомий внесок у формування найкращого колективу, безперечно, вносить команда із залучення талантів Київстар, в якій на сьогодні працює 10 суперталановитих рекрутерів.

 • kyivstar-shop

  Київстар інвестував у розвиток мережі понад 25% від річного доходу

  Минулий рік став для багатьох українських компаній збитковим, але тільки не для сфери телеком. Директор з корпоративної стратегії Київстар Зоя Дроншкевич про те, як компанії вдалося інвестувати в розвиток мережі понад 25% від річного доходу, як змінився підхід до обслуговування клієнтів за час пандемії, популярні продукти й інструменти для бізнесу, а також інвестиції в нові проєкти.

 • kyivstar-shop

  Telegram — чат з Кірою з Київстар!

  Наша команда рекрутингу рада анонсувати запуск нового каналу для комунікації з кандидатами в Telegram — чат з Кірою! Місія Кіри — консультувати та оперативно відповідати на запитання кандидатів, які цікавляться працевлаштуванням в Київстар.

 • kyivstar-shop

  STARt Yourself 2020–2021: результати програми стажування в Київстар

  Київстар завершив третій курс програми стажування STARt Yourself. З 2018 року її учасниками стали 70 студентів, 35 із яких в результаті долучились до колективу телеком-оператора. У 2020 році стажування було особливим: воно проходило в гібридному форматі — онлайн і офлайн, залежно від вимог спеціальностей.

 • kyivstar-shop

  Завершився другий курс Returnship — програми повернення в кар’єру «дорослих» спеціалістів

  2019 року Київстар розпочав програму, спрямовану на боротьбу з віковою дискримінацією на ринку праці: стажування для «дорослих» спеціалістів Київстар Returnship. 26 лютого відбувся другий випуск стажерів. Цього року учасниками проекту стали 15 спеціалістів віком 35–52 роки, троє з яких після закінчення програми приєднались до колективу компанії.

 • kyivstar-shop

  Київстар оголошує набір стажерів у сфері продажу корпоративних IT-рішень

  Київстар оголошує набір стажерів за напрямком B2B SALES. До участі в проєкті запрошуються студенти від 3 курсу та спеціалісти з продажів, які бажають отримати досвід в сфері продажу корпоративних IT-рішень. Збір заявок проходить з 15 березня до 28 березня 2021 р.

 • kyivstar-shop

  Як адаптуватися на новій роботі у віддаленому режимі

  Як проходитиме адаптація на новому місці? Чи вдасться швидко засвоїти великий обсяг інформації? Чи допоможуть мені? Чи вийде побудувати гарні взаємини з колегами? Це — страхи чи не кожного «новенького» в колективі. І вони ще більше загострилися з переходом компаній на дистанційну роботу. До них додалися і нові: як зрозуміти все в режимі онлайн, чи достатньо буде комунікації, чи вдасться взагалі не загубитися в компанії.

 • kyivstar-shop

  Онлайн інтерв’ю. Як підготуватися?

  Нові умови потребують нових підходів у підготовці до інтерв’ю. З нашими порадами ваші шанси успішно пройти співбесіду в Київстар значно зростуть!

 • kyivstar-shop

  Робота майбутнього

  Поспілкувалися з СЕО Київстар Олександром Комаровим про роботу в умовах пандемії та прогнози на майбутнє.

 • kyivstar-shop

  OK TALK #1

  Інтерв’ю — тренд YouTube останніх років! Тому Київстар запустив OK TALK — шоу, на яке приходять лише цікаві люди. В головних ролях: селебріті, бізнесмени, інфлюенсери та СЕО Київстар Олександр Комаров, який розкриє всі їхні секрети. В першому випуску зустрічайте найсильнішу людину світу 2004-го року Василя Вірастюка.

 • kyivstar-shop

  Big data і Data Science — ненудні науки: відгуки студентів про Big Data School 5.0

  24 жовтня по 19 грудня 2020 року проходила Big Data School 5.0 — п’ята безкоштовна школа компанії Київстар з підготовки експертів в сфері Data Science і Big Data. Ми попросили випускників Big Data School 5.0 поділитися враженнями після навчання.

 • kyivstar-shop

  Смартфон для батьків: Київстар випустив новий сезон курсу з мобільної грамотності

  Короткі ролики допоможуть дізнатися, як оплачувати послуги в інтернеті, які базові принципи онлайн-безпеки в смартфоні та як користуватись соціальними мережами.

 • kyivstar-shop

  Київстар — серед кращих роботодавців за версією рейтингу Forbes Україна

  Київстар зайняв другу сходинку в рейтингу Forbes Україна та Work.ua «50 кращих роботодавців України». За результатами оцінки компанія набрала 93 із можливих 100 балів.

 • kyivstar-shop

  Як обрати спеціальність: Київстар поділився досвідом з молоддю

  Київстар завершив чергову програму профорієнтації STARt Yourself для старшокласників та студентів 1–2 курсів. Зі своїми професіями знайомили керівники таких напрямків: BigData, маркетинг, Digital та SMM, вебдизайн, юриспруденція та комплаєнс, фінанси та аудит.

 • kyivstar-shop

  Інвестиція в майбутнє: як опанувати високооплачувану професію в галузі Big Data

  Де в Україні вивчати Big Data? Яка база знань потрібна, щоб змінити спеціалізацію? Які перспективи працевлаштування? Шукаємо відповіді на ці та інші запитання у спецпроєкті з порталом Mind

 • kyivstar-shop

  Телеком онлайн

  Популярність телекомунікаційних послуг та продуктів зросла в період карантину. Про те, як вдалося забезпечити ефективну командну роботу дистанційно та як набирати нових співробітників онлайн, розповідає Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку бізнесу Київстар

 • kyivstar-shop

  Боротьба з COVID-19: Київстар передав лікарням 10 апаратів ШВЛ та 20 моніторів пацієнта

  Обладнання, що допоможе у лікуванні коронавірусних пацієнтів з ускладненнями, й річний запас матеріалів для нього вже прямує у лікарні Києва, Черкас, Чернівців, Київщини та Вінниччини

 
Заповніть анкету та чекайте дзвінок від наших експертів
Максимальний розмір 15 МБ
Доступні формати
 • {{ format }}

Дякуємо! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

На жаль, сталася помилка

{{currentVacancy.text}}


Вакансії

Категорія
 • Категорія
 • {{ item.title }}
Посада
 • Посада
 • {{ item.text }}
Виникли питання стосовно вакансій?
Пишіть нам, ми завжди на зв'язку
Запитати в Telegram
 • {{ vacancy.text }}

  {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

  Детальніше
Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру. Хочу працювати в Київстар