м. Київ
Виберіть місто

   Запрошуємо в команду Київстар

   career1

   Компанія Київстар входить до ТОП-20 найкращих роботодавців України та є найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

   Ми робимо все залежне від нас, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. В компанії проводяться тренінги, організовані курси англійської мови та спікінг клуби, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

   Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами. Наші експерти є регулярними гостями на конференціях. Працюючи в компанії, наші співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проектів реалізуються не тільки в Україні, але й в країнах групи «VEON».

   Цікаві моменти нашого життя

   • kyivstar-shop

    Всерйоз і надовго: як компаніям побудувати співпрацю у новій реальності

    Ще два роки тому більшість компаній не визнавали, що можна ефективно працювати поза офісом. Нині ж опція гібридного формату роботи — часто обовʼязкова вимога кандидатів. Про досвід Київстар розповіла Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар.

   • kyivstar-shop

    Комунікації, що об’єднують

    Уже півтора року як через коронакризу багато компаній перейшли на віддалену роботу. Нові умови вимагають і нових підходів, зокрема для підтримки командного духу. Як це роблять у Київстар, як компанія підтримує діалог з командою, — розповідає директор з корпоративних зв’язків телеком-оператора Ганна Захараш.

   • kyivstar-shop

    Київстар увійшов до рейтингу 25 компаній з кращим R&D в Україні за версію Forbes

    Київстар увійшов до рейтингу «25 найрозумніших компаній України» від видання Forbes. Це рейтинг компаній, які активно розвивають власну розробку digital-продуктів у різних сегментах бізнесу.

   • kyivstar-shop

    Ми створюємо Digital-продукти для 26 млн користувачів

    Київстар давно вже не просто мобільний оператор. Це велика екосистема сервісів, в тому числі Digital-послуг. Тому IT-розробка — стратегічний напрямок для компанії.

   • kyivstar-shop

    Михайло Нестор у подкасті «Что вы творите?»

    CPO «Київстар» Михайло Нестор став гостем тринадцятого випуску подкасту «Что вы творите?». Михайло поділився, чому важливо трансформуватися, обирати співробітників за цінностями й не красти в них досвід.

   • kyivstar-shop

    Юриспруденція у «хардових» тонах

    Білі комірці, костюми і круті промови перед суддею і присяжними… Напевно, так бачать роботу юристів люди, далекі від цієї професії. Ми вирішили зазирнути в закулісся та трохи розповісти про роботу юристів у Київстар.

   • kyivstar-shop

    Київстар визнаний одним із кращих роботодавців України

    У 2021 році рейтинг HR-менеджерів очолила Оксана Олійник — директорка із персоналу та розвитку організації Київстар. А Київстар посів друге місце серед кращих роботодавців України.

   • kyivstar-shop

    З планами А, В, С усе буде гаразд

    Київстар — велика потужна компанія, яка забезпечує зв’язком мільйони людей, щоб вони могли спілкуватися зі своїми рідними і вирішувати будь-які справи телефоном й іншими цифровими засобами комунікації.

   • kyivstar-shop

    Усюди хакери: Як захистити від кіберзлочинів себе та свій бізнес?

    Як мобільні оператори захищають дані своїх клієнтів? Які загрози можуть спіткати користувачів телеком-послуг та як уберегтися? Як спонукати людей дотримуватися правил кібербезпеки?

    
   Заповніть анкету та чекайте дзвінок від наших експертів
   Максимальний розмір 15 МБ
   Доступні формати
   • {{ format }}

   Дякуємо! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

   На жаль, сталася помилка

   {{currentVacancy.text}}


   Вакансії

   Категорія
   • Категорія
   • {{ item.title }}
   Посада
   • Посада
   • {{ item.text }}
   Виникли питання стосовно вакансій?
   Пишіть нам, ми завжди на зв'язку
   Запитати в Telegram
   • {{ vacancy.text }}

    {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

    Детальніше
   Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру. Хочу працювати в Київстар