Запрошуємо в команду Київстар

career1

Київстар – один з кращих роботодавців України.

Ми серед перших, тому що у нас працюють професіонали, віддані своїй справі. Наші співробітники поділяють місію Київстар та об’єднані спільними цінностями. А компанія робить все, щоб лишатися привабливим роботодавцем для кращих спеціалістів.

Пріоритети Київстар в перший рік повномасштабної війни: підтримка співробітників і безперервність надання послуг. Компанія турбується про фізичну безпеку та психоемоційний стан людей, підтримує команду. Діє окрема програма підтримки співробітників, що служать в ЗСУ, що передбачає збереження робочих місць та виплат у розмірі середньомісячного доходу.

У 2023 році роботодавець продовжує реалізовувати програми з підтримки та мотивації колективу. Основними задачами є: розвиток лідерів, що особливо важливо в кризові часи; культурна трансформація; гнучка організація - покращення клієнтського досвіду працівників через автоматизацію та диджиталізацію процесів.

Цікаві моменти нашого життя

 
Заповніть анкету та чекайте дзвінок від наших експертів
Максимальний розмір 15 МБ
Доступні формати
  • {{ format }}

Дякуємо! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

На жаль, сталася помилка

{{currentVacancy.text}}


Вакансії

Категорія
  • Категорія
  • {{ item.title }}
Посада
  • Посада
  • {{ item.text }}
Виникли питання стосовно вакансій?
Пишіть нам, ми завжди на зв'язку
Запитати в Telegram
  • {{ vacancy.text }}

    {{ shortDescription(vacancy.descriptionPlain) }}

    Детальніше
Якщо ви не знайшли серед вакансiй саме свою — напишiть нам про себе i ми розглянемо вашу кандидатуру. Хочу працювати в Київстар