Дитяча надія

Соціальна ініціатива, яку наприкінці 2018 року Київстар започаткував спільно із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ). Мета проєкту — допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень.

Кошти, зібрані в рамках ініціативи «Дитяча надія», йдуть на забезпечення дитячих онкологічних та кардіологічних диспансерів сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, інструментами, а також на оперативний ремонт наявного обладнання.

За час існування ініціативи SMS-пожертви абонентів Київстар вже допомогли придбати обладнання для понад десятка дитячих кардіо- та онко- відділень у чотирьох регіонах України — Києві, Дніпрі, Львові та Одесі.

Детальніше про проєкт та можливості долучитися можна дізнатися за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/charity-ubb

Проєкт здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їх реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням, тому ви можете бути впевненими, що кошти будуть використані за призначенням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті МБФ УББ тут.