30 серпня 2017 р. уповноважені представники Київстар і Національної поліції України підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого впроваджується спільна соціальна послуга «Пошук дітей».

«Пошук дітей» – це інформаційна розсилка від Київстар, мета якої – допомогти Національній поліції України у розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар буде надсилати SMS-повідомлення абонентам, які могли бути свідками зникнення і можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину.

Послуга працює таким чином:

  1. Київстар отримує від Національної поліції України запит на SMS-розсилку, що містить інформацію про зниклу дитину та місце, де її бачили востаннє;
  2. Київстар розсилає інформаційні SMS на номери телефонів абонентів, які могли бути свідками зникнення, адже вони користувалися послугами зв'язку (телефонували, писали SMS або користувалися мобільним інтернетом) у радіусі 1–3 км від місця події;
  3. У тексті SMS є інформація з прикметами зниклої дитини та посилання на сайт МВС з її фотокарткою;
  4. Ті абоненти, які володіють інформацією щодо дитини, можуть допомогти у пошуках, зателефонувавши на номер 102.

 

Звертаємо вашу увагу, що згідно із Законами України «Про захист персональних даних» та «Про телекомунікації», Київстар не передає дані щодо місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні й абонентські дані третім особам. Усі операції з відбору номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, дотримуючись всіх вимог щодо повної конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.

 

Послуга «Пошук дітей» доступна всім абонентам Київстар, а керування нею здійснюється на таких умовах:

  • перше підключення здійснюється автоматично;
  • для відключення, повторного підключення або перевірки статусу послуги необхідно зателефонувати за номером 477*102;
  • плата за підключення та використання послуги, а також дзвінки на номери 102 та 477*102 не стягується.

 

Із більш детальною інформацією стосовно пошуку дітей, зниклих на території:

  • Києва, можна ознайомитися за посиланням – kv.st/search.
  • Одеси та Одеської області за посиланням – kv.st/searchod.

 

Не будьте байдужими, адже чужих дітей не буває!