Разом ми зможемо допомогти дітям подолати хвороби!
”Дитяча надія” - це благодійна ініціатива, мета якої – допомога дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями.

Допомога онкохворим дітям

В Україні, за даними МОЗ, понад 1 млн населення має онкологічні захворювання. Щороку більше у тисячі дітей в Україні діагностують онкологічні захворювання. У світовій практиці понад 70% дітей із таким діагнозом виліковуються, а в Україні, нажаль, цей показник становить 41,4% (згідно зі статистикою ВООЗ).

Допомога дітям з хворобами серця

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених.

Щорічно в Україні народжується близько 5,5 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з яких 30-40% мають критичний стан із перших днів життя. Фахівці стверджують, що 90% цих дітей можна врятувати, надавши їм екстрену допомогу кардіохірургів.

Як це працює?
 1. Оберіть напрямокОберіть один з двох напрямків для переказу коштів.
 2. Оберіть регіонОберіть регіон для переказу коштів.
 3. Введіть свій номерТа натисніть продовжити. У відповідь вам надійде SMS.
 4. Відправте у відповідь SMSЗ бажаною сумою переказу.
Зробіть переказ прямо зараз

Для переказу коштів на благодійність заповніть форму нижче

або

Вам надійде SMS з інформацією, у відповідь на яке потрібно вказати суму переказу від 1 до 3000 грн

Послуга доступна лише для абонентів передплачено зв’язку.

Хто пожертвував


Для скасування підписки потрібно відправити слово «СТОП» на короткий номер підписки.

 
Переказ коштів з мобільного доступний лише для абонентів передплаченого зв’язку Київстар. Для здійснення переказу банківською картою перейдіть на сайт партнера
Перевести з картки

Дякуємо!

Щось пішло не так, будь ласка, спробуйте ще раз

Детальніше

 • Де я можу слідкувати за сумами збору для проекту?

  Суми збору вказані в кожному проекті. Деталі за посиланням.

 • Де можна переглянути звіти витрачених коштів?

  Про всі витрати можна дізнатись у звітах по проектам в розділах «Документація» та «Фотозвіт». Деталі за посиланням.

 • Детально про придбанне обладнання по проекту

  7 травня 2019 року до відділення променевої діагностики було передано блок безперебійного живлення та лінійний датчик до УЗД-апарату HD11XE, за допомогою якого проводяться доопераційні обстеження м'яких тканин кінцівок дітей, постопераційний контроль встановлених ендопротезів та детекція метастазів в лімфатичні вузли. Обладнання вже працює, аби лікувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  30 травня 2019 року у клініко-діагностичну лабораторію Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано напівавтоматичний біохімічний аналізатор Mindray ВА88-А та Термостат СТ100-С, які дозволять більш ефективно проводити біохімічні обстеження у дітей, хворих на онкологію. Обладнання вже працює, аби рятувати маленьких українців. Детальніше тут.

  11 червня 2019 року у Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова було передано механічний стернотом, ультразвукові мийки, а також доукомплектовано існуючі монітори Ютас ЮМ-300 шнурами ЕКГ та шнурами пульсоксиметра. Дане обладнання дозволить безперебійно та більш ефективно проводити операції на серці у дітей, які проходять лікування у відділенні вроджених вад серця.
  Детальніше за посиланням.

  23 липня 2019 року у відділення реконструктивної хірургії з ліжками для онкологічних хворих Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було передано операційно оглядову лампу Luvis S200 двійну, яка є універсальним джерелом світла при клінічних процедурах та надає можливість виконувати оперативні втручання та різноманітні лікувально-діагностичні процедури онкохворим дітям на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  19 серпня 2019 року до відділення гематології та інтенсивної терапії західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру було передано насос волюметричний інфузійний Infusomat fms, що дозволяє безперебійно проводити інфузійну терапію дітям, та 150 голок для проведення пункції кісткового мозку. Дане обладнання дозволить проводити лікування маленьких українців більш якісно та швидко. Детальніше за посиланням

  20 серпня 2019 року до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ" було передано Електрокардіограф МІДАС 6/12 з комплектацією до нього та замінено датчик секторний 3Sc-RS в наявному ультразвуковому апараті. Дане обладнання дозволить діагностувати кардіологічні захворювання у дітей на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  25 вересня 2019 року до відділення кардіоревматології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано робочу станцію «Холтера ЕКГ» та вимірювач артеріального тиску. Дане обладнання вже працює, аби лікувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  1 жовтня 2019 року до відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» було передано два насоси волюметричні інфузійні «Infusomat fmS», що дозволяють безперебійно проводити інфузійну терапію дітям. Дане обладнання дає можливість лікувати онкохворих дітей набагато ефективніше. Детальніше за посиланням.

Згорнути