Разом ми зможемо допомогти дітям подолати хвороби!
”Дитяча надія” - це благодійна ініціатива, мета якої – допомога дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями.

Допомога онкохворим дітям

В Україні, за даними МОЗ, понад 1 млн населення має онкологічні захворювання. Щороку більше у тисячі дітей в Україні діагностують онкологічні захворювання. У світовій практиці понад 70% дітей із таким діагнозом виліковуються, а в Україні, нажаль, цей показник становить 41,4% (згідно зі статистикою ВООЗ).

Допомога дітям з хворобами серця

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених.

Щорічно в Україні народжується близько 5,5 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з яких 30-40% мають критичний стан із перших днів життя. Фахівці стверджують, що 90% цих дітей можна врятувати, надавши їм екстрену допомогу кардіохірургів.

Як це працює?
 1. Оберіть напрямокОберіть один з двох напрямків для переказу коштів.
 2. Оберіть регіонОберіть регіон для переказу коштів.
 3. Введіть свій номерТа натисніть продовжити. У відповідь вам надійде SMS.
 4. Відправте у відповідь SMSЗ бажаною сумою переказу.
Зробіть переказ прямо зараз

Для переказу коштів на благодійність заповніть форму нижче

або

Вам надійде SMS з інформацією, у відповідь на яке потрібно вказати суму переказу від 1 до 3000 грн

Послуга доступна лише для абонентів передплачено зв’язку.

Хто пожертвував


Для скасування підписки потрібно відправити слово «СТОП» на короткий номер підписки.

 
Переказ коштів з мобільного доступний лише для абонентів передплаченого зв’язку Київстар. Для здійснення переказу банківською картою перейдіть на сайт партнера
Перевести з картки

Дякуємо!

Щось пішло не так, будь ласка, спробуйте ще раз

Детальніше

 • Де я можу слідкувати за сумами збору для проекту?

  Суми збору вказані в кожному проекті. Деталі за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/kyivstar/.

 • Де можна переглянути звіти витрачених коштів?

  Про всі витрати можна дізнатись у звітах по проектам в розділах «Документація» та «Фотозвіт».

 • Детально про придбанне обладнання по проекту

  7 травня 2019 року до Відділення променевої діагностики було передано блок безперебійного живлення та лінійний датчик до УЗД-апарату HD11XE, за допомогою якого проводяться доопераційні обстеження м'яких тканин кінцівок дітей, постопераційний контроль встановлених ендопротезів та детекція метастазів в лімфатичні вузли. Обладнання вже працює, аби лікувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  30 травня 2019 року у Клініко-діагностичну лабораторію Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано Напівавтоматичний біохімічний аналізатор Mindray ВА88-А та Термостат СТ100-С, які дозволять більш ефективно проводити біохімічні обстеження у дітей, хворих на онкологію. Обладнання вже працює, аби рятувати маленьких українців. Детальніше тут.

  11 червня 2019 року у Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова було передано механічний стернотом, ультразвукові мийки, а також доукомплектовано існуючі монітори Ютас ЮМ-300 шнурами ЕКГ та шнурами пульсоксиметра. Дане обладнання дозволить безперебійно та більш ефективно проводити операції на серці у дітей, які проходять лікування у Відділенні вроджених вад серця.
  Детальніше за посиланням.

  23 липня 2019 року у відділення реконструктивної хірургії з ліжками для онкологічних хворих Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було передано операційно оглядову лампу Luvis S200 двійну, яка є універсальним джерелом світла при клінічних процедурах та надає можливість виконувати оперативні втручання та різноманітні лікувально-діагностичні процедури онкохворим дітям на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

Згорнути