close
close

Оберіть :

Зустрічайте Домашнє ТБ

Дивіться, як це працює!

Нова послуга від Київстар та Viasat. Переглядайте українські та іноземні телеканали в цифровій та HD-якості. До ваших послуг також відеобібліотека від світових кіностудій. Фільми, пізнавальні програми та мультфільми – обирайте те, що до вподоби вам і вашій родині.

Обирайте вигiдний тариф ТБ + Інтернет

Тарифи наведені для міста: Київ
Телебачення {{ getPackage(active.id).chCount }} {{ getPackage(active.id).channelsCount }}
{{ channel.name }}
 • доступ до відеобібліотеки
 • 4 екрани за 1 абонплату
+

Інтернет
-{{ getTariff(getPackage(active.id), active.internet).sale }}%

{{ getTariff(getPackage(active.id), active.internet).speed }}
Мбіт/с
Трафік
безмежний
Тарифний план Акція
{{ getTariff(getPackage(active.id), active.internet).name }}
КіноХіт HD
Детальніше  {{ getPackage(active.id).withVod.price }}  1 грн/міс
{{{ getTariff(getPackage(active.id), active.internet).discount }}}

Акція «Спробуйте «КіноХіт HD» для поціновувачів якісного кіно

 

Скористайтесь акційною пропозицією та дивіться найкращі фільми у HD-якості лише за 1 грн/місstrong>.


Підключайте пакет «КіноХіт HD» та дивіться найкращі фільми у HD-якості. Вам будуть доступні найкращі кіноканали – TV1000 Premium HD та TV1000 Megahit HD, а також відеобібліотека останніх світових прем’єр лише за 1 грн/міс замість 69 грн/міс. 

 

З 20 грудня 2016 року до 31 грудня 2017 року підключіть пакет «КіноХіт HD» та протягом двох місяців сплачуйте за нього лише 1 гривню на місяць завдяки акції «Спробуйте «КіноХіт HD». При першому підключенні пакета акція активується автоматично.

Підключення пакета доступне новим та дійсним абонентам «Домашнього ТБ» додатково до одного з основних пакетів програм («Стартовий», «Зручний», «Оптимальний», «Преміальний HD» та усіх пакетів «Інтернет + ТБ»).

 

Дійсні абоненти можуть замовити пакет самостійно в системі «Мій Київстар» .


Нові абоненти можуть обрати пакет одразу підчас оформлення заявки на послугу «Домашнє ТБ» на сторінці підключення

 

Підключення пакета 0,00 грн
Щомісячна абонентна плата 1,00 грн

 

Акція діє протягом місяця підключення та наступного календарного місяця. Після завершення акційного періоду абонентна плата зніматиметься за стандартними умовами пакету «КіноХіт HD».

 

При зміні основного пакета програм на пакет з більшим або меншим набором каналів пакет «КіноХіт HD» зберігається.


Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Вкажіть вашу адресу, щоб перевірити підключення:

Оберіть вулицю із запропонованого списку.
Оберіть доступний номер будинку зі списку.
Якщо ви вже користуєтесь Домашнім Інтернетом та бажаєте змінити ваш тарифний план, будь ласка, перейдіть до системи «Мій Київстар»

Більше про домашнє ТБ

 • Як замовити?

  Заявку на підключення послуги можна оформити:

  • Новим абонентам – на сайті Київстар або через колл-центр за номером 460. Спочатку потрібно буде перевірити технічну можливість підключення.
  • Користувачам «Домашнього Інтернету» – в системі Мій Київстар або через колл-центр.

  Якщо ви подаєте заявку через Мій Київстар, переконайтеся, що в системі вказано вірний контактний номер, оскільки наші фахівці телефонуватимуть вам саме за цим номером.

  Після подачі заявки з вами узгодять дату, час і деталі підключення.

 • Яким чином знімається плата за послугу Домашнє ТБ?

  • Абонплата знімається першого числа кожного місяця в повному обсязі.
  • У перший місяць підключення «Домашньго ТБ» абонплата нараховується за ту кількість днів, які лишились до кінця місяця.
  • Якщо послуга «Домашній Інтернет» була тимчасово відключена на перше число місяця, то при поновленні обслуговування протягом місяця абонплата за підключений пакет «Домашнього ТБ» буде знята одразу за весь місяць.
  • Знижка за об’єднаними пакетами «Домашнє ТБ + Домашній Інтернет» (Зручний М, Зручний L, Зручний XL, Оптимальний L, Оптимальний XL, Преміальний HD XL) діє на постійній основі.

  Вартість зміни пакета програм:

  • Безкоштовно, якщо абонплата в пакеті, на який ви бажаєте перейти, більша чи дорівнює сумі абонплати в минулому пакеті.
  • 30 грн – якщо абонплата менша.
  Додаткові послуги Ціна, з ПДВ (грн.)
  Технічна послуга доступу до платформи 39,00
  Вартість обладнання Ціна, з ПДВ (грн.)
  ТВ-тюнер (Пристрій) DB240AT (в разі викупу Абонентом) 1500,00
 • Чи обов’язкого купувати тюнер, щоб дивитись Домашнє ТБ?

  Послугою «Домашнє ТБ» можна користуватися і без ТВ-тюнера:

  • на комп’ютері через веб-інтерфейс
  • на планшеті чи смартфоні через додатки для Android та iOS
  • на телевізорі Samsung Smart TV через спеціальний додаток

  Додатки можна завантажити в магазинах Android, iOS та Samsung Apps. Шукайте за назвою Домашнє ТБ / Домашнее ТВ / Home TV..

 • Скільки коштує ТБ-тюнер?

  Ви можете сплачувати щомісяця 39 грн за користування технічною платформою або придбати ТБ-тюнер за повну вартість. Перший варіант доступний абонентам, які підключаться до тарифних пакетів «Зручний», «Оптимальний» або «Преміальний HD».

  Будь ласка, зверніть увагу, що оренда тюнера наразі недоступна на території Донецької та Луганської областей.

  Придбати ТБ-тюнер за повну вартість - 1500 грн - можна тут.

 • Чи можна підключити кілька телевізорів для перегляду різних телеканалів?

  Один ТБ-тюнер чи Samsung Smart TV може забезпечити перегляд на одному телевізорі. Втім, у послузі «Домашнє ТБ» є можливість мультиекранного доступу до перегляду як ефірних каналів, так і фільмів із відеобібліотеки. Ця функція дозволяє в рамках однієї підписки комбінувати один телевізор і три додаткових екрани (комп'ютер, планшет, смартфон).

  Щоб підключити Домашнє ТБ на два телевізори, вам відповідно знадобиться два ТБ-тюнери або два телевізора Samsung Smart TV, а також підключення «Додаткового пакету програм»

 • У чому переваги Домашнього ТБ в порівнянні з аналоговим та супутниковим телебаченням?

  • Простота підключення. Немає необхідності монтувати телевізійну антену або супутникову «тарілку».
  • Велика кількість та розмаїття каналів.
  • Доступ до відеобібліотеки з медійним контентом від світових кіностудій.
  • ТБ-тюнер працює як медіаплеєр, даючи додаткові можливості (перегляд фото і відео з зовнішніх накопичувачів через USB, перегляд відео тощо).
 • В чому переваги користування Samsung Smart TV?

  • Швидкість підключення послуги, адже немає необхідності чекати на приїзд майстра для налаштування ТБ-тюнера
  • Зі Smart TV можна не купувати тюнер, тому що все необхідне обладнання вже вбудовано у телевізор.
  • Жодних зайвих пристроїв у вашій оселі.
 • Чи можна окремо підключити Домашнє ТВ, без Домашнього Інтернету?

  Послугу «Домашнє ТБ» можна замовити тільки разом з послугою «Домашній Інтернет» від Київстар.

 • Логін і пароль для доступу до послуги «Домашнє ТБ».

  Логін і пароль для послуги «Домашнє ТБ» відрізняються від логіна і пароля для особистого кабінету в системі «Мій Київстар».

  Логіном «Домашнього ТВ» для першого підключення (на будь-якому з пристроїв) є номер особового рахунку клієнта «Домашнього Інтернету». Номер особового рахунку можна подивитися у вашому особистому кабінеті у системі «Мій Київстар».

  Пароль для доступу в акаунт «Домашнього ТБ» при першому підключенні відправляється користувачеві СМС повідомленням на номер мобільного телефону, що вказаний в особистому кабінеті у системі «Мій Київстар».

  ВАЖЛИВО: при введенні адреси електронної пошти в Налаштуваннях (у вікнах-підказках на будь-якому з пристроїв) платформи «Домашнє ТБ» введений email автоматично стає логіном для доступу до послуги «Домашнє ТБ».

 • Зміна логіна і пароля для доступу до послуги «Домашнє ТБ».

  Зміна логіна автоматична - номер особового рахунку автоматично замінюється адресою електронної пошти, якщо клієнт вводить адресу електронної пошти в Налаштуваннях або у вікнах-підказках на будь-якому з пристроїв.

  Зміна логіна за бажанням клієнта - адресу електронної пошти можна замінити іншою адресою електронної пошти. Таку заміну можна провести в розділі «Налаштування». Пристрій при цьому має бути підключений до послуги «Домашнє ТБ». Заміну можна провести на будь-якому користувальницькому пристрої, який підключений до послуги. Якщо жоден з пристроїв не підключений до послуги, а вам необхідно змінити логін (наприклад, адресу електронної пошти введено помилково) - зверніться в службу підтримки Київстар (номер 460).

  Зміна пароля за бажанням клієнта можлива в розділі «Налаштування» на будь-якому з пристроїв.

Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають до кінця другої доби від дня підключення поповнити рахунок на суму абонентної плати відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо зазначене поповнення не відбудеться, доступ в інтернет буде призупинено до моменту поповнення рахунку.

Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється 1-го числа кожного місяця в повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентна плата нараховується лише за ту кількість днів, що лишилася до кінця місяця.

Якщо станом на 1-ше число на рахунку недостатньо коштів, надання послуги припиняється. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу при переході на тарифний план з аналогічною або вищої абонентською платою не стягується. При переході на тариф з меншою абонентською платою вартість заміни складатиме 30 грн, з урахуванням ПДВ.

Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться з допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Детальніше про умови... Згорнути

zoryana viber