Доросла насолода

Дивіться реаліті-шоу, гарячі вечірки та повнометражні художні фільми на каналах Playboy TV, Erox HD та Penthouse.Час трансляції каналів пакету — з 00:00 до 4:00

40 грн/міс

Тільки якісний контент для вас

 • playboy
  Playboy TV

  Преміальний канал контенту для дорослих: реаліті-шоу, гарячі вечірки в найрізноманітніших куточках земної кулі та романтична краса в чудовій якості зображення й звуку.

 • erox
  Erox HD

  Високоякісна відеопродукція в сфері контенту для дорослих, яка включає фільми від провідних світових виробників: New Frontier Media, Digital Playground, Digital Desire та Private.

 • penthouse
  Penthouse

  Еротичний канал від відомого чоловічого журналу. У програмі — повнометражні художні фільми, відео за участю моделей та фотозйомки зірок.

Замовити пакет «Дорослий»

Абоненти Домашнього ТБ можуть підлючити цей пакет в доповнення до свого основного через Мій Київстар

40
грн/міс

Підключити зараз

Пакет {{ tariff.withVod2.name }} {{ tariff.withVod2.channelsCount }} {{ tariff.withVod2.countPlural }}
{{ tariff.tvPrice }} {{ tariff.tvPriceOld }} грн/міс
Тариф {{ tariff.name }}
{{ tariff.chCount }} {{ tariff.channelsCount }}
Iнтернет {{ tariff.internetTariffs[0].speed }} Мбіт/с
{{ tariff.tvPrice }} грн/міс
?
{{ tariff.tvTooltip }}
{{ parseInt(tariff.internetTariffs[0].price - (tariff.internetTariffs[0].price * tariff.internetTariffs[0].sale / 100)) }} {{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс {{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс
?
Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. При підключенні послуги ви отримуєте фіксовану знижку -50% на 4 місяці.
Ваша адреса
Підключення за цією адресою можливе. Підключення за цією адресою наразі неможливе.
Введіть ваші контактні дані:
Оберіть бажану дату підключення:
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Ви вже є абонентом Домашнього Київстар, дякуємо. Для підключення домашнього Інтернету, необхідно увійти в «Мій Київстар»(my.kyivstar.ua) (для цього введіть номер вашого особового рахунку Домашнього Київстар) Мій Київстар

Зверніть увагу! Аби запобігти випадковому перегляду контенту особами, що не досягли 18 років, канали пакета будуть автоматично приховані функцією «Батьківський контроль» і не відображатимуться у загальному переліку каналів на ТВ-тюнерах, web та додаткових пристроях. Вони будуть знаходитись у своїй жанровій групі в розділі меню «Дорослі». Щоразу при спробі перейти в цей розділ виводитиметься запит на введення PIN-коду. PIN-код ви отримаєте в SMS про підключення пакета. Змінити його ви можете самостійно в налаштуваннях вашого профілю - http://tv.kyivstar.ua/profile/account.

Батьківський контроль... Згорнути

[
Допомогти вам підібрати ТВ-пакет?

Щоб замовити дзвінок та перевірити покриття, заповніть кілька рядків. Ми розкажемо про знижки й допоможемо швидко підключитися.

Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
Something went wrong :(