З 1 лютого 2017 року для всіх тарифних планів послуги «Домашній інтернет» скасовується нарахування та використання бонусів. Решту бонусів, що знаходяться на бонусному рахунку, ви зможете використати до 31 січня. З 1 лютого невикористана сума буде автоматично анульована. Детальніше.

Бонуси нараховуються* на ваш бонусний рахунок у системі Мій Київстар 4 числа кожного місяця. Їхня кількість дорівнює сплаченій у попередній місяць абонентній платі за послугу «Домашній Інтернет». Термін дії бонусів - 1 місяць.

Наприклад, якщо ви користуєтесь тарифним планом «Швидкий», то кожного місяця отримуєте 100 бонусів.

Зауважте, що за місяць, коли абонентська плата не знімалася та у випадку замовлення «Призупинення послуги», бонуси не нараховуються.

Перевірити баланс на рахунку послуги «Домашній Інтернет» та кількість бонусів можна за допомогою USSD-запиту *460# з номерів Київстар.

Перевірити кількість та термін дії бонусів на мобільному рахунку, що були нараховані за користування послугою «Домашній інтернет», можна за допомогою USSD-запиту *110#.

*тільки для тарифних планів, де нараховуються бонуси

 • Використати на послуги мобільного зв'язку

  Щоб переказати бонуси на послуги мобільного зв'язку, зайдіть у систему «Мій Київстар» та оберіть посилання «Переказати бонуси».

  Далі введіть номер мобільного телефону, на рахунок якого ви бажаєте перевести бонуси, і підтвердьте переведення.

  Порядок використання бонусів на послуги мобільного зв'язку

  Бонуси, витрачені на оплату послуг мобільного зв'язку, мають термін дії 20 днів та можуть використовуватись лише для:

  • здійснення вихідних дзвінків на номери абонентів мережі Київстар (окрім абонентів, що обслуговуються на тарифних планах «Вільний Київстар», «Вільний Київстар 50», «Вільний Київстар 35», «Вільний Київстар для планшета», «Київстар Планшет», «Вільний Київстар в мережі», «Вільний Київстар в мережі. Регіон 1», «Вільний Київстар в мережі. Регіон 2», «Вільний Київстар в Інтернеті», «Вільний Київстар в Інтернеті. Регіон 1», «Вільний Київстар в інтернеті. Регіон 2», «Вільний Київстар на всі мережі», «Київстар. Вільне спілкування», «Київстар Безлім 35», «Київстар Безлім 50», «Київстар Безлім 70», «Київстар Безлім 75», «Київстар Безлім 100», «Київстар Безлім 125», «Київстар Безлім 350», «Київстар Безлім Преміум», «Вільний смартфон», «Вільний смартфон. Регіон 1», «Вільний смартфон. Регіон 2», «Вільна мережа, Вільна мережа. Регіон 1», «Вільна мережа. Регіон 2», «Вільна країна», «Ало квартал Мій регіон», «Вільний студент», «Київстар Розмови» (Регіон 1, Регіон 2) та «Київстар Розмови +» (Регіон 1, Регіон 2), «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки+», «Київстар Дзвінки+. Регіон 1», «Київстар Дзвінки+. Регіон 2», «Київстар Смартфон», «Київстар Смартфон. Регіон 1», «Київстар Смартфон. Регіон 2», «Київстар Смартфон+», «Київстар Смартфон+. Регіон 1», «Київстар Смартфон+. Регіон 2», «Київстар Смартфон Екстра», «Київстар Смартфон Екстра. Регіон 2», «Смартфон Студент», «Київстар Онлайн», «Київстар Онлайн. Регіон 1», «Київстар Онлайн. Регіон 2», «Київстар Онлайн +», «Київстар Онлайн +. Регіон 1», «Київстар Онлайн +. Регіон 2», «Київстар Онлайн Екстра», «Київстар Онлайн Екстра. Регіон 1», «Київстар Онлайн Екстра. Регіон 2», «Київстар Онлайн 3G»);
  • передавання SMS- та MMS-повідомлень на номери абонентів українських операторів мобільного зв'язку та фіксованого зв'язку стандарту CDMA;
  • оплату пакетів SMS абонентами передплаченого зв'язку мережі Київстар, що обслуговуються на лінійках тарифних планів «Вільний Київстар», «Вільний Київстар в мережі», «Вільний Київстар в інтернеті», «Вільний Київстар для планшета», «Вільний Київстар на всі мережі» і по послугах «Пакет День SMS в мережі», «Пакет День SMS»;
  • користування мобільним інтернетом, окрім абонентів, що обслуговуються на тарифних планах «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки+», «Київстар Дзвінки+. Регіон 1», «Київстар Дзвінки+. Регіон 2», «Київстар Смартфон», «Київстар Смартфон. Регіон 1», «Київстар Смартфон. Регіон 2», «Київстар Смартфон+», «Київстар Смартфон+. Регіон 1», «Київстар Смартфон+. Регіон 2», «Київстар Смартфон Екстра», «Київстар Смартфон Екстра. Регіон 2, «Смартфон Студент» та "Єдина Ціна";
  • оплату пакета мегабайт абонентами передплаченого зв'язку, що обслуговуються на лінійках тарифних планів «Вільний Київстар», «Вільний Київстар в мережі», «Вільний Київстар в Інтернеті», «Вільний Київстар для планшета», «Вільний Київстар на всі мережі»,«Вільна мережа», «Вільний Смартфон", "Вільна країна» та з опцією «-20%» і «-33%» або послугою «Сплачуйте, коли користуєтесь», крім плати за пакети хвилин для дзвінків на номери абонентів Київстар на території «домашньої зони» в ТП «Алло, Квартал! Мій регіон». Окрім абонентів, що обслуговуються на тарифних планах «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки+», «Київстар Дзвінки+. Регіон 1», «Київстар Дзвінки+. Регіон 2», «Київстар Смартфон», «Київстар Смартфон. Регіон 1», «Київстар Смартфон. Регіон 2», «Київстар Смартфон+», «Київстар Смартфон+. Регіон 1», «Київстар Смартфон+. Регіон 2», «Київстар Смартфон Екстра», «Київстар Смартфон Екстра. Регіон 2, «Смартфон Студент», «Київстар Розмови» (Регіон 1, Регіон 2) та «Київстар Розмови +» (Регіон 1, Регіон 2), «Єдина Ціна», «Київстар Онлайн», «Київстар Онлайн +», «Київстар Онлайн. Екстра »,« Київстар Планшет »,« Київстар Планшет + ».
  • бонуси НЕ використовуються на дзвінки на номери абонентів Київстар та колишніх Beeline в ТП: "100 хвилин", "200 хвилин", "5 + 0", "Безлім + Київстар 30», «Безлім + Київстар 40», «Безлім + Київстар 50", "Бомба","Друг", "Найменший", "Новорічний".
  • бонуси НЕ використовуються на дзвінки на номери колишніх абонентів Beeline в ТП: "Безлім + Київстар", "Вигідний", "Класичний", "Багато слів", "Мій регіон", "Найкращий", "Раціональний", "Свобода", "З нами краще" та "Єдина Ціна".
  • бонуси НЕ використовуються на плату за пакети хвилин для дзвінків на номери абонентів Київстар на території "домашньої зони" в ТП "Алло, Квартал! Мій регіон".

  Зверніть увагу!

  • Якщо доступ до інтернету відключено через брак коштів на рахунку, можливість переказувати бонуси на мобільні номери зберігається.
  • Якщо абонент активував «Призупинення послуги», можливість переказу бонусів для оплати послуг мобільного зв'язку не надається.
  • Бонуси, переведені мобільним абонентам, використовуються після вичерпання інших бонусів та знижок (якщо вони є на рахунку).
  • Використовувати бонуси на мобільний зв’язок можуть лише контрактні абоненти-фізичні особи та абоненти передплаченого зв'язку. Тарифи мобільного зв'язку для фізичних осіб
 • Використати на послуги Домашнього Інтернету

  Турбо Тиждень День, Турбо Тиждень Ніч

  Витратити бонуси на знижки можуть абоненти тарифних планів «Базовий», «Зручний», «Швидкий», «Базовий+», «Зручний+», «Швидкий+»

  Підвищить швидкість доступу до інтернету у зручний для вас час. Отримайте швидкість 100 Мбіт/с протягом 7 діб за 50 бонусів!

   

  • З 09:00 до 17:00 з послугою «Турбо Тиждень День».
  • З 01:00 до 09:00 з послугою «Турбо Тиждень Ніч».

   

  Щоб замовити послугу за бонуси, зайдіть у систему Мій Київстар, розділ «Послуги і акції» і натисніть посилання «Підключити послугу».

  Якщо бонусів недостатньо, плата стягується частково бонусами, частково — з основного особового рахунку.

   

  Подвійна швидкість

  Витратити бонуси на знижки можуть абоненти тарифних планів «Пуск+», «Драйв+», «Турбо+»

  Підвищить швидкість доступу до мережі вдвічі, порівняно зі швидкістю, що передбачена умовами тарифного плану. Для замовлення необхідно 50 бонусів, термін дії — 90 днів.

  Щоб замовити послугу за бонуси, зайдіть у систему Мій Київстар, розділ «Послуги і акції» і натисніть посилання «Підключити послугу».

  Якщо бонусів недостатньо, плата стягується частково бонусами, частково — з основного особового рахунку.

Згорнути