Статична IP-адреса

Щоб підключити, відключити та дізнатись про стан послуги, подайте відповідну заявку в системі Мій Київстар або зателефонуйте до call-центру, або зверніться до центру обслуговування абонентів Київстар.

 

Послуга підключається автоматично, безкоштовно і без абонплати при підключенні на тарифні плани Wi-Fi Business 100 і Wi-Fi Business 200. Відключення послуги не передбачено.

 

Тарифи на послугу «Статична IP-адреса» залежать від тарифного плану послуги «Домашній Інтернет»:

Тарифи на послугу «Статична IP-адреса»
Тарифний план послуги «Домашній Інтернет»*Щомісячна абонентна плата, грн**Плата за підключення послуги, грн
«Вільний», «Вільний + Відео», «Мега», «Мега+», «Вільний+», «Безлім max», «Безлім XL», «Рік на супершвидкості», «Безлім 100», «Безлім 100 + Зручний», «Безлім 100 + Оптимальний», «Безлім 100 + Преміальний HD»15


10
«Зручний», «Зручний + Відео»***, «Пуск», «Пуск+», «Базовий», «Базовий+», «Безлім M», «Безлім 20» 35
«Зручний», «Зручний + Відео», «Швидкий», «Швидкий + Відео», «Для своїх», «Дружній», «Дружній + Відео», «100 Мегабіт», «10 Мегабіт», «5 Мегабіт», «Акція «Лайт + 40 грн», «Безліміт 10», «Безліміт 109», «Безліміт 125», «Безліміт 5», «Безліміт 65», «Драйв», «Драйв+», «Експерт», «Експерт+», «Лайт», «Лайт+», «Профі», «Профі+», «Стандарт», «Стандарт+», «Старт», «Старт+», «Турбо», «Турбо+», «Чемпіон світу», «Юніор», «Майстер», «Олімпієць», «Зручний+», «Швидкий+», «Безлім L», «Дружній», «Безлім 50».25

Абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» стягується 1-го числа кожного місяця разом з абонентною платою за тарифним планом. Перше стягнення абонентної плати здійснюється:

  • для нових абонентів послуги «Домашній Інтернет» - з дати підключення послуги «Домашній Інтернет» (якщо підключення було в поточному календарному місяці) до кінця місяця за фактичний період користування послугою;
  • для наявних абонентів послуги «Домашній Інтернет» - за всі дні місяця, в якому було підключено послугу «Статична ІР-адреса», незалежно від дати підключення.

Абонентна плата для тарифного плану діє в містах: Боярка, Горлівка, Донецьк, Дружківка, Івано-Франківськ, Коломия, Краматорськ, Красноармійськ, Красноперекопськ, Луганськ, Макіївка, Маріуполь, Охтирка, Павлоград, Севастополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Сміла, Теплодар, Харцизьк, Черкаси, Чернівці, Чугуїв, Шахтарськ, Ювілейне, Южний.

Абонентна плата не стягується лише, якщо абонент не користувався послугою «Домашній Інтернет» протягом повного календарного місяця.

Починаючи з дати зміни абонентом тарифного плану, абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» буде нараховуватись відповідно до умов нового тарифного плану.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

 Замовити послугу