Повні версії ігор та програм у HD якості – за 4,25 грн на тиждень.

На сторінці послуги «App Сlub» ми збираємо кращі мобільні ігри і програми, щоб Ви могли зручно завантажувати їх на Ваш мобільний телефон без обмежень та плати за Інтернет трафік. Колекція поповнюється щодня іграми та програмами для найбільш поширених в Україні моделей мобільних телефонів з підтримкою Java, а також смартфонів на базі операційних систем Android, Bada, Symbian.

Для отримання доступу до завантаження кращих ігор та програм потрібно активувати послугу «App club». Перші три дні користування послугою не тарифікуються. Далі послуга тарифікується щоденно у розмірі 0,62 грн на добу. Без плати за підключення. Спробуйте!

Переваги «App Сlub»:

  • Без обмежень у часі та кількості доступно більше 1 000 мобільних ігор та програм. Ці ігри та програми відмічені ціною 0 грн і доступні кожному абоненту Київстар навіть без активації послуги;
  • Вільно завантажуйте кращі ігри та програми у необмеженій кількості;
  • Не сплачуйте за Інтернет трафік при завантаженні ігор та програм;
  • Широкий асортимент – тисячі хітових ігор та корисних програм;
  • Легко обирайте заздалегідь перевірені нами на наявність шкідливих вірусів ігри та програми саме для Вашої моделі телефону;

Способи активації послуги «App Club»:

  • Відправляйте SMS з будь-яким текстом на номер 8870. Плата за відправлення SMS-повідомлення не стягується.
  • Заходьте на сторінку послуги «App Club» з мобільного телефону або смартфону та обирайте гру або програму, яка Вас зацікавила. Для завантаження гри Вам буде запропоновано підключити послугу.
  • Користувачі смартфонів з операційною системою Android можуть завантажити додаток ‘App Club’ через Google play і активувати послугу у ньому.

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі Інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

Послуга «App Club» надає можливість завантажувати ігри та програми без плати за GPRS трафік при використанні наступних точок доступу:

Для доступу до завантаження ігор та мобільних програм вам може бути запропоновано здійснити авторизацію на Інтернет сторінці або у мобільній програмі ‘App Club’ для смартфонів на базі операційної системи Android.

Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.