Ді-Джингл

Послуга «Ді-Джингл» дозволяє замінити звичайні гудки з’єднання на популярну пісню або жарт, щоб очікування на лінії було більш приємним.

Ваші друзі й партнери, абонентами якого б оператора вони не були, де б не перебували та яким би телефоном не користувалися (навіть стаціонарним), при дзвінку до вас почують обрані музичні хіти або жарти замість звичайних гудків.

Мелодії замість гудків

Загальна інформація про послугу

Замовте улюблену пісню або прикольний жарт і послуга «Ді-Джингл» активується автоматично.

Ніяких додаткових налаштувань у телефоні для роботи послуги робити не потрібно!

Усі мелодії розподілені в каталоги двох пакетів - Classic та Premium

Замовити мелодію або жарт — ді-джингл можна декількома шляхами:

Як користуватися послугою

 • Вибір ді-джинглів. Ви можете вибирати й прослуховувати ді-джингли за номером 465 або на сайті послуги http://465.ua/. При додаванні в галерею ді-джинглу ви можете налаштувати режим його програвання — для яких абонентів, і в який час він буде звучати.
 • Налаштування програвання ді-джинглів. Ви можете встановити різні ді-джингли для різних абонентів або груп абонентів, а так само встановити час, коли ці ді-джингли звучатимуть. Зроблені налаштування можна змінити за допомогою меню «Мої налаштування Ді-Джингл», пункт «Налаштування програвання мелодій» за номером 465 або в розділі «Мій профіль» на сайті послуги http://465.com.ua/profile.
 • Управління ді-джинглами. Усі додані вами ді-джингли зберігаються в меню «Мої ді-джингли», розділ «Мій профіль» на сайты послуги http://465.ua/ або за номером 465. Якщо при додаванні ді-джинглу ви не налаштували його програвання й він не звучить при вхідному дзвінку до вас, ви завжди можете його знайти й налаштувати за допомогою цього меню.
 • Випадкове програвання декількох ді-джинглів: порадуйте друзів розмаїттям своїх музичних смаків! Встановіть довільний режим програвання всіх ді-джинглів або за допомогою меню «Мої налаштування Ді-Джингл» за номером 465, або виберіть меню «Налаштування ді-джинглів» та натисніть кнопку «Випадковий порядок програвання» на сайті послуги http://465.ua/. У цьому випадку ті, хто дзвонитимуть до вас, почують різні ді-джингли з вашої галереї при кожному дзвінку до Вас.
 • Копіювання ді-джинглу іншого абонента: якщо Вам сподобався ді-джингл друга, Ви можете швидко й просто одержати такий саме. Коли ви дзвоните другові та чуєте його ді-джингл — натисніть # на клавіатурі телефону. Або виберіть меню «Скопіювати ді-джингл в іншого абонента» за номером 465 або меню «Мій профіль» та пункт «Копіювати ді-джингл» на сайті й введіть номер друга на сайті http://465.ua/ .
 • Замовлення ді-джинглу за кодом: якщо ви знаєте код ди-джинглу, наприклад, побачили його в буклеті, ви можете замовити його за допомогою меню «Замовити мелодію за допомогою коду» за номером 465 або за допомогою функції пошуку на сайті послуги.

Управляйте послугою «Ді-Джингл» за допомогою SMS

Для відключення послуги за допомогою SMS необхідно відправити на номер 465 слово СТОП (SMS не оплачується)

Тарифікація послуги

 • плата за активацію послуги — 0,00 грн;
 • плата за використання послуги з пакетом Classic — 25 грн на місяць для абонентів контрактної форми обслуговування, 25 грн на місяць або 1 грн/день для абонентів передплаченої форми обслуговування;
 • плата за використання послуги з пакетом Premium - 50 грн на місяць для абонентів контрактної форми обслуговування,50 грн на місяць або 2 грн/день для абонентів передплаченої форми обслуговування;
 • вартість дзвінка на номер 465 — 0 грн;
 • вартість відправлення повідомлення на номер 465 — 0,00 грн.
 • Щоб підключити, треба мати на рахунку суму для першого платежу за послугу.

Якщо на момент зняття плати за послугу на вашому особовому рахунку є сума, менша за розмір плати за послугу, послуга надаватися не буде та абоненти, шо вам телефонуватимуть, почують звичайні гудки виклику.

Тарифи вказані з урахуванням всіх податків та зборів.

В разі несплати вартості за користування послугою протягом періоду більше ніж 90 днів послугу може бути відключено.

При виборі конкретної мелодії за допомогою автоматичного голосового меню за номером 465 ви почуєте до якого пакету вона належить та тариф послуги. Послуга може бути надана за персональною пропозицією на термін 7 або 30 днів – безкоштовно

Після закінчення терміну безкоштовної дії послуги вона буде продовжена автоматично. Ви будете проінформовані про продовження мелодії за допомогою SMS з номера 465 за день до закінчення зазначеного терміну. Для відмови від продовження мелодії необхідно відправити на номер 465 відповідне SMS-повідомлення, у тексті якого вказати СТОП.