Контент-послуги

IVR: Короткі голосові номери, які представляють собою номер з 3-6 цифр.

Скорочені номери, що починаються на * та скорочені номери, що не включені до цього переліку, надають доступ до сервісу «Гарний настрій» від провайдера ТОВ «ІНТЕК ЮЕЙ»

Тариф : плата за з'єднання 2 грн + 15 грн за хвилину розмови (з ПДВ та без 7,5% відрахування в Пенсійний Фонд).

SMS: Короткі SMS номери, які представляють собою номер з 3-6 цифр.

При відправці смс на (трьох-, чотирьох-, п'яти- і шестизначні номери), що не включені до цього переліку та не використовуються ПрАТ «Київстар» для власних сервісів, абоненту приходить у відповідь смс з інформацією «На жаль, даний номер не використовується».

Вартість цього повідомлення для припейд абонентів становить 0,53 грн/смс, для контрактних абонентів - згідно тарифного плану.

Всі тарифи зазначені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг, без урахування ПДВ.
Звертаємо вашу увагу на те, що відправляючи повідомлення або здійснюючи дзвінок на будь-який короткий номер, ви даєте згоду на отримання відповідної послуги. Також зауважуємо, що у зв’язку з технічними особливостями роботи білінгової системи компанії «Київстар», тарифікація отриманих контент-послуг може відбуватися із затримкою.

Дізнайтеся, як захистити себе та своїх рідних від мобільних шахраїв.

Запити та пропозиції щодо підключення коротких номерів надсилайте, будь ласка, за адресою cpa&bulk@kyivstar.net