close
Обрати: регіон район
Вільна музика

Вільна музика

Слухайте будь-яку музику
з включених сервісів без
тарифікації трафіку.

Обрати тариф
Доступні сервіси
 • Радіо Київстар
 • Звук
 • Ми підключаємо більше
  сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки і насолоджуйтеся музикою

Радіо Київстар

Музична платформа, яка поєднала чотири канали якісної музики: Top Hits, Lounge, Business та Rock. Любите підспівувати популярним хітам — слухайте Top Hits. Можливо вам подобаються релаксові треки — обирайте Lounge. Якщо ви фанат чогось нового і незвичайного, Business ідеально вам підійде, а для енергічних людей ми додали новий канал — радіо Rock.

Радіо для тих, хто живе музично.

 • App Store
 • Google Play
Звук

Всю музику – понад 25 мільйонів треків можна стрімити безкоштовно і в необмеженому обсязі. Більш того, Звук формує неймовірні тематичні добірки музики для будь-якої ситуації і настрою.

 • App Store
 • Google Play
Соцмережі без обмежень Відео на ходу

Більше про Вільну музику™

 • Що таке Вільна музика™?

  Вільна музика™ дозволяє стрімити всю музику, яку ви забажаєте, із включених сервісів на ваш смартфон або планшет без тарифікації трафіку в 3G-мережі. Перелік музичних сервісів постійно доповнюється, тож слідкуйте за оновленнями!

 • Що таке стрімінг?

  Стрімінг відео та аудіо (Streaming) – це спосіб прослуховування музики та перегляду відео в інтернеті, в режимі реального часу без попереднього завантаження файлів на ваш мобільний пристрій. Раніше для перегляду відео або прослуховування музики потрібно було завжди завантажувати файли в комп'ютер або телефон. Зараз, з появою нових технологій, ви можете слухати і дивитися будь-що миттєво – так, ніби музика або фільм вже збережені на вашому смартфоні. Завдяки надійному і швидкому 3G від Київстар, ви не відчуєте різницю між прослуховування музики або переглядом відео, які збережені на телефоні, та стрімінгом музики чи відео. Більше не потрібно заздалегідь шукати, вибирати і завантажувати файли на телефон, планшет або плеєр. Будь-яка пісня та будь-який відеоролик або фільм доступні будь-коли – усюди, де є інтернет.

 • Як дізнатись, чи є Вільна музика™ в моєму тарифному плані?

  Вільна музика™ призначена для активних користувачів супершвидкого інтернету 3G, і вже включена в кожний тарифний план з переліку:

  Передплата. Безлім Відео, Безлім Відео 2017, Безлім Відео+ 2017, Київстар Онлайн+, Київстар Онлайн+. Регіон 1, Київстар Онлайн+. Регіон 2, Київстар Онлайн екстра, Київстар Онлайн екстра. Регіон 1, Київстар Онлайн екстра. Регіон 2.

  Контракт. Все за 65, Все за 90, Все за 110, Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 300, Все для VIP та Все для VIP Екстра.

  Київстар Все разом. Київстар Все разом -50%, Київстар Все разом -50%. Регіон 1, Київстар Все разом -50%. Регіон 2, Київстар Все разом -50%. Регіон 3, Київстар Все разом -40%, Київстар Все разом -40%. Регіон 1, Київстар Все разом -40%. Регіон 2, Київстар Все разом -40%, Київстар Все разом. Смарт 2017, Київстар Все разом. Смарт. Регіон, Київстар Все разом. Смарт.

  Бізнес. 3G Бізнес 60, 3G Бізнес 120, 3G Бізнес с 180, 3G Бізнес 300, 3G Бізнес VIP, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум

  Якщо ви не впевнені яким тарифним планом наразі користуєтесь, ви можете знайти інформацію на головній сторінці в системі Мій Київстар.

  Задля коректної роботи Вільної музики™ перезавантажте телефон одразу після активації тарифного плану.

 • Як підключити Вільну музику™?

  Вільну музику™ не потрібно окремо активувати, якщо ви вже підключені до одного з нових тарифів Київстар.

  Передплата. Послуга підключається автоматично протягом 15 хвилин, якщо ви оплатили 100% вартості тарифного плану за поточний місяць. Повторне підключення послуги також відбувається протягом 15 хвилин, якщо ви оплатили повну вартість тарифу. Якщо ви перейшли з іншого тарифного плану на новий, послуга відключається протягом доби.

  Контракт. Послуга надається за стандартом при підключенні тарифного плану впродовж доби.

  Зверніть увагу! Якщо ви завантажуєте платний контент через один із перерахованих додатків, вартість підписки / контенту сплачуватиметься окремо.

 • Чи обов’язково користуватись мобільними додатками музичних сервісів?

  Так. Якщо ви слухатимете музику через веб-браузер на своєму телефоні, трафік буде тарифікуватись. Те ж саме стосується музики з додатків, які не включені до пакета Вільної музики™. Переконайтеся, що ви слухаєте свої улюблені пісні через офіційний додаток одного з музичних сервісів Вільної музики™.

 • Чи буде музичний стрімінг обмежено до швидкостей 2G, коли я використаю всі тарифні мегабайти?

  Так. Вільна музика™ дозволяє вам стрімити будь-яку музику без впливу на обсяг мегабайтів супершвидкого 3G інтернету. Коли пакетні мегабайти закінчаться, увесь трафік може бути обмежено до швидкості 2G. При підключенні додаткових пакетів мегабайтів, Вільна музика™ буде знову надаватись на 3G-швидкості та не буде тарифікуватись.

 • Чи можливо включити інші музичні додатки до переліку?

  Ми працюємо над тим, щоб додати всі офіційні музичні стрімінгові сервіси, якими ви користуєтесь. Наразі ми запустили Вільну Музику™ із тими музичними сервісами, трафік яких на сьогодні складає 85% всього музичного стрімінгу в мережі, щоб бути впевненими, що сподівання більшості наших клієнтів справдились.

  Якщо ви знаєте гарний музичний сервіс, який досі не входить до пакета Вільної Музики™, напишіть нам про це у Facebook або Twitter.

 • А як щодо музики, яка зберігається у моїх хмарах?

  Вільна музика™ не має опції завантаження або прослуховування з хмарних сервісів, тільки офіційні стрімінгові музичні сервіси. Звісно, якщо на вашому смартфоні вже збережені музичні треки з хмар, ви можете слухати їх офлайн, не переймаючись щодо трафіку.

 • Якщо я буду стрімити музику з соцмереж, трафік тарифікуватиметься?

  Пропозиція Вільна музика™ також поширюється на стрімінг музики, яка знаходиться на серверах соцмереж. Звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

 • Якщо в музичному додатку є відео, то стрімінг відео також не тарифікується?

  Пропозиція поширюється лише на аудіо-стрімінг. Інші типи контенту, зокрема стрімінг телеканалів та відео, до цієї пропозиції не включено. Якщо вас цікавить відео стрімінг, дізнайтесь більше про наш сервіс Відео на ходу™.

 • Чи тарифікується трафік, якщо я використовую інший смартфон як мобільну точку доступу?

  Так. Якщо ви слухаєте музику через мобільний інтернет іншого смартфона (mobile hotspot / tethering), трафік не стосуватиметься Вільної музики™ і буде тарифікуватись.

 • Чи зможу я користуватись Вільною музикою™ в роумінгу?

  Вільна музика™ працює лише в мережі Київстар. Коли ви подорожуєте поза межами України, для вас діють умови користування роумінговими послугами.

Згорнути
Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}