м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   3 місяці Київстар ТБ до смартфонів Samsung

   15.09.2022

   З 15 вересня до 15 листопада 2022 року Київстар разом із Samsung проводить спільну промоакцію 3 місяці Київстар ТБ до смартфонів Samsung. Кожен, хто придбає акційні моделі смартфонів Samsung, отримає доступ до Київстар ТБ на умовах пакета Преміум HD.  

   У промо можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів. Після завершення трьох місяців доступу, абонентам Київстар автоматично підключиться пакет Сімейний вартістю 150 грн/міс. У абонентів інших мобільних операторів послуга автоматично відключиться. Проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку.

   Щоб отримати промодоступ, у період з 15.09.2022 по 15.11.2022 потрібно:

   • Відкрити додаток Київстар ТБ на придбаній моделі смартфона
   • У додатку відобразиться банер з доступом на 3 місяці
   • Натиснути Далі та пройти авторизацію за номером телефону
   • Після авторизації натиснути на банері кнопку Підключити

   Детальна інформація про умови або зміни умов пропозиції, перелік магазинів, акційних смартфонів — у продавців магазинів-партнерів, за посиланням або за номером 0 800 300 466 (безкоштовно з номерів усіх телеком-операторів України).

   Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту з п’яти різних пристроїв на одному акаунті — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів.