м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   -50% на абонплату протягом півроку: акція «Бізнес-старт» для нових корпоративних клієнтів Київстар

   03.12.2018

   Найбільший мобільний оператор України пропонує вигідні умови підключення до бізнес-тарифів компанії. 

   Щоб скористатися умовами акційної пропозиції «Бізнес-старт» та отримати 50% знижки на абонентну плату, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які раніше не були корпоративними клієнтами Київстар, мають підключитися до бізнес-тарифів «Київстар 4G», «Київстар Extra», «Київстар Ultra», «Київстар 4G Business» або «Київстар 4G Business VIP». Акція розповсюджується також на тих абонентів, які вирішили перейти на корпоративне обслуговування за вказаними тарифними планами з тарифів передоплаченого зв’язку.

   «Ми підготували для нових бізнес-клієнтів пропозицію, від якої неможливо відмовитись,­ –коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. –  Ще ніколи не було так легко і вигідно стати нашим корпоративним клієнтом або перейти з тарифів передоплати на корпоративне обслуговування, де тарифні плани пропонують більше можливостей для ефективного ведення бізнесу».

   Серед переваг тарифних планів  «Київстар 4G», «Київстар Extra», «Київстар Ultra», «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP»:

   • безлімітний доступ до інтернету*;
   • збільшена кількість хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні;
   • хвилини для дзвінків на інші мережі, що використовуються також і для дзвінків за кордон**;
   • користування сервісами Microsoft Office 365 (для тарифних планів Kyivstar 4G Business и Kyivstar 4G Business VIP);
   • сервіс «SIM для планшета», який дозволяє за одним мобільним номером мати доступ до інтернету на двох пристроях одночасно;
   • оплата за послуги на умовах постоплати – «користуйся зараз, плати потім»;
   • безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.

    

   Умови акційної пропозиції «Бізнес-старт» діють упродовж 6 місяців з моменту підключення, після чого абонплата буде зніматися відповідно до умов обраного тарифного плану.

   Детальні умови акції за посиланням.

   *Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним Інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Дані отримані за результатами аналізу тестів у додатку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

   **Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар, у літній період 45%  всіх дзвінків корпоративних абонентів за кордон здійснялося саме у ці країни.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.