м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть отримати знижку до 22% на поліси страхування

   03.04.2023

   Завдяки системній співпраці Київстар з партнерами, абоненти національного мобільного оператора мають можливість користуватись різноманітними корисними пропозиціями. Наразі, серед таких є можливість попіклуватись про себе та власний автомобіль. Абоненти Київстар можуть отримати до 22% знижки на придбанні полісів страхування: ОСЦПВ та Медичне страхування від Finance.ua.

   Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо користуватися додатком Мій Київстар або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. В додатку абоненти отримають унікальний код, який необхідно ввести на сайті партнера при купівлі обраного виду полісу страхування.

   Скористатись акційним промокодом можливо з 03 квітня 2023 року по 03 травня 2023 року (включно), необмежену кількість разів.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут.

   Ознайомитись з правилами акції можна за посиланням.