м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть отримати знижку до 35% на товари мережі магазинів PROSTOR

   30.12.2022

   Київстар об’єднується з багатьма партнерами задля підтримки своїх користувачів. Разом із Prostor абоненти національного мобільного оператора можуть отримати до 35% знижки на понад 2000 товарів.

   Завдяки акції абоненти Київстар можуть заощадити кошти при купівлі засобів для догляду за ротовою порожниною, жіночої гігієни, доглядової косметики та багато іншого. Для цього достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар, якщо ще ним не користуєтеся, можна завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. На головному екрані додатка з'явиться промокод — його треба надати працівнику магазину на касі в мережі магазинів Prostor, щоб отримати знижку.

   Акція діє з 30 грудня 2022 року, а скористатися промокодом можна до 26 січня 2023 року включно.

   Звертаємо увагу, що знижка не сумується з іншими акціями мережі магазинів Prostor та кожен абонент має можливість скористатись промокодом лише один раз.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут