м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть придбати поліси медичного страхування та страховку для авто зі знижкою 20%

   01.07.2022

   З початком активної фази бойових дій в Україні Київстар надає підтримку своїм клієнтам багатьма способами. Нині разом із партнером «Finance.ua» абоненти національного мобільного оператора мають можливість заощадити 20% своїх коштів на придбанні полісів страхування: ОСЦПВ, Зелена карта або Медичне страхування.

   Отримати знижку можна завдяки промокоду, який доступний в додатку Мій Київстар для всіх абонентів, котрі вже користуються ним або завантажать на свій смартфон та авторизуються.

   На сайті Finance.ua під час оформлення замовлення у відповідному полі необхідно ввести промокод, аби отримати знижку на обрані види страхування. Кожен абонент має можливість використати акційний промокод необмежену кількість разів на сайті партнера, купуючи необхідні поліси. Акція буде доступна з 01 липня 2022 року впродовж всього місяця, проте скористатися промокодом можна до 07 серпня включно.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток, можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут.

   Ознайомитись з правилами акції можна за посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.