м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть придбати поліси страхування зі знижкою до 22%

   17.11.2022

   Завдяки партнерству Київстар та ресурсу «Finance.ua», купуючи поліси страхування, абоненти можуть отримати знижку до 22%.

   З початком бойових дій в Україні Київстар надає підтримку своїм клієнтам багатьма способами. Наразі, завдяки партнерству з «Finance.ua», національний мобільний оператор надає абонентам можливість заощадити кошти на придбанні полісів страхування: ОСЦПВ, зелена карта, або Медичне страхування.

   Отримати знижку можна завдяки промокоду, який стане доступний у додатку Мій Київстар для всіх абонентів, що ним ним вже користуються, або завантажать його на свій смартфон та авторизуються.

   На сайті партнера під час оформлення замовлення у відповідному полі необхідно ввести промокод, і отримати знижку на обрані вами види страхування. Кожен абонент має можливість використати акційний промокод з 17 листопада 2022 до 31 грудня 2022 року (включно), необмежену кількість разів на сайті партнера, купуючи необхідні поліси.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером, аналізом витрат та обсягом послуг за номером, та багато іншого. Завантаживши додаток можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, а й отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити додаток можна тут.

   Ознайомитись з правилами акції можна за посиланням.