м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар отримуватимусь кешбек від поповнення Kyiv Smart Card

   30.12.2019

   З 01 січня по 29 лютого абоненти Київстар при поповненні Kyiv Smart Card (єдиний електронний квиток) отримуватимуть кешбек на мобільний рахунок в розмірі 20% від суми поповнення.

   Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку Київстар в місті Київ. Акція реалізовується за допомогою сервісу Київстар «Смарт-Гроші» при підтримці Київської Міської Держадміністрації.

   Для того, щоб скористатись даною пропозицією потрібно:

   • зайти на сайт kv.st/kscsm або в додаток Смарт Гроші (завантажити його можна з Play Market або App Store);
   • у спеціальному полі ввести номер Kyiv Smart Card;
   • обратии кількість поїздок;
   • ввести номер свого телефону, з якого буде списано плата за поповнення;
   • дочекатися SMS з кодом та підтвердити оплату;
   • після поповнення карти Київстар поверне на мобільний рахунок абонента 20% від суми поповненн.

   Таким чином, абонент Київстар фактично буде спачувати проїзд в громадському транспорті зі знижкою в 20%

   Якщо у абонента ще немає Kyiv Smart Card, то її можна придбати на станціях «Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Академмістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» та «Почайна»,  в Т-кіосках (більше 300 по місту), а також у терміналах самообслуговування на 16 станціях метро, зупинках швидкісного трамваю та в вестибюлі фунікулеру.

   «Ми дуже раді презентувати абонентам Київстар таку можливість. Адже більше 1 млн. киян зможуть не тільки зекономити на проїзді в громадському транспорті, а й відчути на собі всі переваги цієї карти. Це зручно, екологічно та відповідає запиту суспільства на діджиталізацію та cashless економіку.

   Впевнені, що акція буде оцінена киянами, а ми зі свого боку будемо раді підтримати розвиток єдиного електронного квитка і в інших містах України» - прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Сергій Коптік.

    «Сьогодні е-квиток – це найбільш оптимальний спосіб оплати проїзду. Жодної готівки, пошуку кондукторів чи очікування у черзі до каси метро. Ми завжди готові до співпраці, яка дозволить зробити цей сервіс ще зручнішим для пасажирів. І акція «Кешбек за проїзд» від Київстар – тому підтвердження. Київ розвивається, як безготівкове та мобільне розумне місто. Тому КМДА завжди підтримує ініціативи, які прививають киянам інноваційні звички.» - прокоментував партнерство Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

   Зверніть увагу: єдиний електронний квиток або Kyiv Smart Card – це єдиний проїзний для усіх видів міського громадського транспорту. Він дозволяє сплачувати за проїзд безготівково, економити на поїздках та відслідковувати сплачені з допомогою е-квитка поїздки.

   Смарт-Гроші - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й безліч інших товарів та послуг, які представлені на платформі. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» в партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

   Кошти, які будуть зараховані кешбеком від поповлення Kyiv Smart Card можна використати тільки на телеком-послуги та мобільні фінансові сервіси.

   Довідка про компанію:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.