Новини і акції

Абоненти Київстар використали 327 ТБ мобільного інтернету під час Євробачення-2017

19.05.2017

З 8 по 14 травня в мережі Київстар у Києві зафіксовано 307 млн хвилин голосових викликів, а інтенсивність відправки повідомлень зростала під час проведення півфіналів і фіналу конкурсу.

На час проведення Євробачення в мережі Київстар зареєструвалося понад 8 тис. іноземців, які завітали до столиці. В день фіналу кількість користувачів роумінгу в мережі Київстар у Києві зросла майже на 30% порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

У місцях проведення заходів іноземні гості проговорили 16 тис. голосових хвилин, відправили та отримали 13,5 тис. повідомлень, використали майже 68 ГБ мобільного інтернету (здебільшого на соціальні мережі та відеострімінг).

Найбільше навантаження, пов’язане безпосередньо з конкурсом, припало на базові станції, що обслуговували Міжнародний виставковий центр, фан-зони на Хрещатику і Софійській площі та КВЦ «Парковий», де розташовувався хаб Євробачення.

Голосовий трафік на цих базових станціях за тиждень становив 1 млн хвилин, абонентами використано 3,3 ТБ мобільного інтернету, відправлено та отримано 90 тис. текстових повідомлень. Нагадуємо, що задля забезпечення високої швидкості, якості та стійкості з’єднання Київстар встановив додаткове нове обладнання в МВЦ та пересувні базові станції біля місць проведення конкурсних заходів.

В той самий час, крім власне пісенного конкурсу, кияни та гості столиці мали можливість відвідати й інші не менш цікаві події. Серед них – Kyiv Lights Festival, який проходив за підтримки Київстар. За три дні – з 12 по 14 травня – головну сцену на Поштовій площі відвідала 21 тис. людей. Вони мали змогу подивитися на роботи 32 учасників із різних країн – Мексики, Німеччини, Португалії, Швейцарії, України.

Довідка про Київстар

Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 19 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни майже 50 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся:pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.