м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар зможуть оплатити товари на Liki24.com мобільними грошима

   16.10.2020

   Відтепер медичні товари та ліки на сайті Liki24.com абоненти Київстар зможуть оплатити з мобільного рахунку.

   Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку, які замовляють товари на сайті  Liki24.com із доставкою. Дія послуги не розповсюджується на замовлення за умови самовивозу. Послуга реалізовується за допомогою сервісу Київстар «СМАРТ-ГРОШІ*».

    

   Щоб сплатити товари з мобільного рахунку, необхідно:

   • Вибрати товари на сайті Liki24.com і додати їх у кошик;
   • Заповнити дані для отримання замовлення;
   • При оплаті — поставити галочку навпроти графи «Київстар»;
   • На сторінці «Підтвердження платежу» ввести номер телефона, на який буде відправлено повідомлення з кодом;
   • Ввести одноразовий код підтвердження;
   • Сума замовлення буде знята з мобільного рахунку.

    

   Максимальна сума одноразового платежу з мобільного рахунку Київстар складає 3000 грн.

   Каталог послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000 сервісів. Серед них — оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, оплата проїзду в громадському транспорті, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного застосунку «СМАРТ-ГРОШІ», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на кнопковому мобільному телефоні.

   *СМАРТ-ГРОШІ - мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі та грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й безліч інших товарів та послуг, які представлені на платформі. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1 на ринку мобільного зв`язку, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

    

   Довідка про Liki24.com:

    Liki24.com - сервіс пошуку і доставки ліків, який співпрацює з 4000+ аптеками по всій Україні. За допомогою Сервісу користувачі можуть заощаджувати до 20% вартості товарів. Отримати ліки можна замовивши доставку або забираючи самостійно зі зручної аптеки за попереднього резерву.

   Щомісяця сайт Сервісу відвідує близько 2 млн осіб.