м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція «Суперзима» – нова можливість економити та користуватися Суперсилами від Київстар

   04.01.2022

   Завдяки акції «Суперзима» абоненти передплаченої та контрактної форми обслуговування можуть змінити свій тариф на акційну пропозицію без плати за перший пакет послуг, а також вибрати Суперсилу для свого тарифу.

   Скористатися акцією можуть абоненти, які отримають персональні пропозиції в SMS, через голосове меню за номером 477, в додатку Мій Київстар чи на сторінці зі спеціальними пропозиціями. Абонентам потрібно лише підключити тариф, який запропонований їм індивідуально.

   У рамках акції абонентам будуть запропоновані тарифні плани лінійок «ТВІЙ» та «ВАШ» із Суперсилами, якими можна користуватися без додаткових оплат. А для тарифних планів ТВІЙ Новий, ТВІЙ Улюблений, ТВІЙ Проривний, LOVE, ТВІЙ Старт буде доступне замовлення пакетів Спробуй Суперсилу. Нагадуємо, що Суперсили — це додаткові послуги без оплат, які можна замовити до основного тарифу. Серед них: 100 хвилин на інші мережі, 5 ГБ мобільного інтернету, послуга «Відео на ходу» або пакет Київстар ТБ з понад 270 каналами та 18 000 фільмами, серіалами та шоу.

   Акція діє до 31.01.2022 (включно) для контрактних абонентів та до 28.02.2021 (включно) для абонентів передплати. Кожен абонент може скористатися акцією один раз.