Новини і акції

Акцію «Власна знижка» продовжено до 31 грудня!

23.10.2017

Підключайте «Домашній Інтернет» до 31 грудня 2017 року та користуйтесь інтернетом на максимальній швидкості лише за півціни.

Спробуйте безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с лише за півціни. Просто підключайтеся до тарифного плану «Безлім 100» до 31 грудня 2017 року, і акція «Власна знижка» активується автоматично.

Знижка на абонплату надається лише для нових абонентів послуги «Домашній Інтернет». Також ви можете отримати знижку і при підключенні пакетів "Безлим 100 + Зручний", "Безлим 100 + Оптимальний", "Безлим 100 + Преміальний HD".

Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних двох місяців, а також протягом додаткового акційного періоду, що надається індивідуально при підключенні послуги. Після закінчення акції абонентна плата зніматиметься за стандартними умовами тарифного плану «Безлім 100». Якщо ви зміните тарифний план на інший у період акції, знижка припинить свою дію.

Підключитися до акції можна в усіх населених пунктах України, де є покриття послуги «Домашній Інтернет» від Київстар. Перевірте, чи є «Домашній Інтернет» у вашому будинку та замовляйте підключення за посиланням

Акція діє по всій Україні за виключенням тимчасово окупованих територій та таких, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.