Новини і акції

Безлім на соціальні мережі, месенджери, музику, ігри в новому тарифі від Київстар

06.10.2020

Київстар запускає тариф «LOVE»* вартістю 150 грн** на 4 тижні. В новому тарифі безлімітний інтернет на понад 40 додатків, додаткові 10 000 Мб та 1000 хвилин для дзвінків на всі мобільні*** номери України.

Нова комерційна пропозиція створена для абонентів, які активно користуються соціальними мережами, слухають музику та грають в ігри онлайн. Серед додатків, за які не списуються мегабайти: Instagram, Facebook, TikTok, Youtube Music, Apple Music, Spotify, Minecraft та багато інших. Повний перелік додатків з безлімітним трафіком можна переглянути за посиланням.

Додатковою перевагою тарифу є те, що невикористані мегабайти не анулюються по завершенні 4 тижнів, а переносяться**** для використання на наступний період. Таким чином абоненти зможуть накопичувати кількість мегабайтів у тарифі.

Абоненти Київстар можуть підключити тариф «LOVE» за допомогою додатку «Мій Київстар», через короткий номер 477, а також у фірмових магазинах Київстар.

Детальну інформацію про умови нового тарифного плану можна знайти на офіційному сайті Київстар за посиланням.

*«Любов».

**Ціна вказана з урахуванням всіх податків та зборів.

***Номери GSM-операторів: Vodafone, lifecell та Київстар. Після закінчення 1000 хвилин діятиме безлім на номери Київстар.

****За умови вчасної оплати за наступний пакет послуг по тарифу на 4 тижні.

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.