м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Безлімітний 4G від Київстар

   03.12.2018

   З 3 грудня 2018 року до 14 січня 2019 року для всіх абонентів Київстар мобільний інтернет у мережі 4G буде безлімітним, тобто без списання мегабайтів*. Скористатися 4G-безлімом можна одразу, без будь-яких налаштувань та без додаткової плати.

   Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар: «У Київстар найбільше 4G-частот та базових станцій, котрі працюють у мережі четвертого покоління. Ми пропонуємо кращу якість інтернету для наших абонентів, і це підтверджено статусом Київстар як оператора з найшвидшим мобільним інтернетом в Україні. Тому до новорічних свят ми робимо 4G безлімітним, щоб всі наші абоненти могли самостійно переконатися у його перевагах».

   4G-безлім діє як для нових, так і для чинних абонентів Київстар, незалежно від умов їх тарифних планів та форми обслуговування. Абонентам Київстар потрібно лише:

   • користуватись 4G-смартфоном та мати USIM-карту з підтримкою 4G
   • бути у зоні покриття 4G-мережі оператора
   • як і завжди, оплачувати пакет послуг згідно з умовами тарифного плану

   У мережі 4G абоненти отримують нові переваги мобільного інтернету, адже його середня швидкість вища в 16 разів, а затримка у передачі даних (ping) менша у 2,5 раза в порівнянні з 3G.

   Абоненти Київстар отримують ще більше можливостей з 4G, адже в оператора:

   • найбільше 4G-частот за результатами двох аукціонів
   • найбільша кількість базових станцій, які працюють у мережі четвертого покоління – понад 4300
   • 4G-мережа доступна у найбільшій кількості населених пунктів України, – у 3410, де мешкає понад 50% населення країни
   • найвища середня швидкість мобільного інтернету серед усіх мобільних операторів України згідно з даними дослідження міжнародної компанії Ookla

   Перевірити, чи підтримує ваш смартфон та SIM-карта зв'язок 4G можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. А замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у своїх магазинах і на сайті shop.kyivstar.ua

   Якщо передача даних відбувається у мережах 2G/3G – тарифікація мобільного інтернету буде здійснюватися відповідно до умов тарифного плану абонента.

   За даними Українського державного центру радіочастот станом на листопада 2018 року.

   Це підтверджують результати тестів у застосунку Speedtest, які проводили українські користувачі у другому та третьому кварталах 2018 року, та які проаналізувала міжнародна компанія Ookla. Детальна інформація доступна за посиланням.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними «Вісник. Рейтинг» компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже 59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад 37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.