м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Безлімітний інтернет для роботи та навчання онлайн у новому тарифі від Київстар

   10.06.2022

   Для зручності усіх абонентів, які сьогодні навчаються або працюють онлайн, Київстар створив новий тариф СуперГіг. З 10 червня абоненти передоплати можуть користуватися безлімітним 4G мобільним інтернетом за 300 гривень на місяць.

   Ми рекомендуємо підключати новий тариф абонентам, яким потрібен лише безлімітний 4G-інтернет для роутера, планшета чи смартфона у якості другої сім-карти або для іншого девайса. Хвилини для розмов та SMS не входять у цей пакет послуг. Щоб перейти на новий тарифний план достатньо зателефонувати за номером 477.

   Плата за користування безлімітним 4G інтернетом становитиме 300 гривень на місяць. Після підключення тарифу абонентам буде доступний безлімітний інтернет на максимальній у мережі оператора швидкості до використання 300 ГБ впродовж місяця, що дозволяє навчатися та працювати онлайн, а також насолоджуватися переглядом улюблених фільмів у максимальній якості без затримок у завантажені.

   Великий вибір ліцензійного розважального та навчального контенту можна дивитися, наприклад, на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ. Від початку війни Київстар надає безоплатний доступ до новинних телеканалів, дитячого та навчального контенту, а також аудіоказок української мовою абонентам всіх мобільних операторів.


    
   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.